Turknet teşekkürler

TurkNet şu anda hızım download 936 mbps ve upload 940 mbps. TurkNet’in vermiş olduğu hizmet kalitesine ve çok yüksek hızlara ulaştığı için teşekkür ediyorum.

4 Beğeni

On numara altyapı, keşke burada da olsa :smiley:

2 Beğeni

Keşke benim olsa :slight_smile: :slight_smile: maşallah diyelim nazar değmesin…

forumdakilerin hepsinin downloadını toplasak seni ancak yakalar. upload ise yakalamak zor gibi. :joy:

1 Beğeni

TurkNet, sonunda beni dinliyor gibi! TurkNet, fiber altyapısında Upload’ı da 1 Gbps vermeye başlamış. :slight_smile: Umarım kalıcı olur ve GigaFiber paketlerinin hepsi simetrik olarak güncellenir. Zaten ülkemizde oldukça zor bulunan bir şeydir TurkNet Fiber… Elinde bu şansı olana bir zahmet simetrik versinler, değil mi? :wink:

TurkNet Fiber hızları harika ancak yurtdışı çıkışları nasıldır? Bilgisi olan var mı? Yani mesela Steam’dan bir oyunu istikrarlı olarak 128 MB/s civarı indirebilir mi? Sunuculardan tam verim alınabiliyor mu?

Testleri var. Steam, Drive ve Youtube gibi hizmetler upload veya downloadı fazla yüklenme olmaması ve kendi sunucularını da korumak içi sınırlayabiliyorlar.

2 Beğeni

Bu hızları ülkemizin heryerinde görmek dileğiyle :clap:t2:

1 Beğeni

GigaFiber kullanan arkadaşın wifi speed test sonuçları nasıl acaba :slight_smile:

1 Beğeni

Maşallah keşke benim olsa :rofl:

1 Beğeni

Kablolu bağlantı test.
Kablosuz test

2 Beğeni

Hız sonuçları süper :rocket:
Keyifli kullanımlar dilerim.

Bu internet ne kadar 99.90 tl mi :slight_smile: zira bizim 35 mbit 95 tl :slight_smile: