TurkNet Telefon Parası Kesti!

‘Benim bu Haziran ayı için Her Yöne 1000 Dakika adı altında 7.50TL telefon ücreti gelmiş neden bu geldi ? Hani 1 temmuzdan itibaren sadece +3TL ücreti olucaktı neden alındı bu benden ?’ diye destek talebi oluşturdum ve bana 24 saate döneceklerini söylediler 5 gün oldu hala kimse dönmedi!!!

İlk sorunla başlayalım telefon kullanmasanda o ücret her türlü geliyor o normal birşey prensip olarak düşün. Daha temmuzda değiliz temmuzdan itibaren telefon alırsın almassın bu yüzden yalın paket geldi yalın pakete geçersen 3 tl daha az ödersin 88 yerine 85 lira.

ben 3 senedir kullanıyorum telefonu dahil ve ilk defa böyle bir ücret geliyor. anormal bir durum bu ben fatura ödüyorum

Zaten her ay faturanın içinde telefon parası da dahil oluyor ama sorayım. Normal faturadan daha fazla mı ödüyorsunuz bu ay?

evet selçuk bey normalden 10 15tl daha fazla geldi

Telefon Tarifeleri — TurkNet buradan gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Eğer gelen faturada incelemenize rağmen bir anormallik görüyorsanız faturayla alakalı kayıt açın inceleyip size gerekli bilgiyi vereceklerdir.

Bu ay size yansıtılan faturanın toplam tutarı ne kadar?