Türknet superonline’ı sonlandırmadan aboneliğimi başlattı!

Başlıkta yazdığı gibi superonline’ı sonlandırmadan türkneti başlatmışlar bu nasıl bir sorumsuzluktur? Daha önce bu durumu yaşayan var mı? Diğer operatörün haberi bile yok sonlandırmadan

Başvuruyu doğru yaptığınıza emin misiniz? Eğer öyleyse kayıt açıp durum hakkında bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Doğru yaptım ama çok şaşırtıcı aynı hat üzerinden iki firmadan hizmet alıyorum şu an

Superonline hizmetiniz Fiber miydi? TurkNet hizmetiniz bakır mı, Fiber mi? Biraz daha detay verebilir misiniz?

Superonline adsl idi. Bu da şu an adsl ama vdsl için uğraşıyorum. Bugün diğer firma aradı hala taahhüt imzalatmaya çalışıyorlar. Dedik biz geçtik başka firmaya ama haberleri yok hala açık diyor herhangi bir işlem yok

TurkNet e başvuru yaparken geçiş olduğunu belirttiniz ise ve size churn evrağı örneğini imzalamanız için gönderdiler ise sorun yok. Superonline a evrak ulaşmamış olabilir.

Aynı sorun bana dün oldu. Superonline ı sonlandırmadan türkneti başlatmışlar. Superonline a belge gelmiş ancak belgeyi yüklememişler. Sonra belgeyi yüklediler kapatmak için onay aldılar kapandı şu anda.

1 Beğeni