Turknet Pahalı Diye Farklı Sağlayıcıya Geçmeden Okuyun

Bir önceki mesajımda bahsettiğim gibi. Telekom projeyi çizer. Onaylandıktan sonra kazı izinleri alınır. Kafana göre elbette kazı yapılmaz. Hem ceza hem asvalt vs parasını alırlar senden.

Sırf belediye yüzünden bana gelen kablo bi üstteki bacanın içinde 2 ay bekledi. İki ay sonra izin verdi de kazıdık yolu. İşin tuhafı önce yola asvalt çekti, sonra kazıyın dedi. İster inanın ister inanmayın fıkra gibi :slight_smile:

Valla bravo ne diyelim. İş makinesi ehliyetimiz yoksa bile kiralama ile bu işler hallediliyor demek ki TT’un insiyatifine kalınca

Yine de haklarını yemeyelim. Binama getirdikleri fiberin masrafı 50bin lirayı geçti.

Ben şuanda GIBIRNet kullanıyorum. COMNET Geçmeyi düşündüm fakat sitede yazan fiyatlar 12 aylık fiyatlarmış çok saçma bence.

Comnet’e uzun vadeli ödeme yapmamanızı tavsiye ederim. Üyelik iptalinizde kalan ayları kesinlikle geri iade etmiyorlar. Kardeşim için yıllık ödeme yapmıştık ama iptal ederseniz iade yapmıyoruz dediler.

Bunu bana TurkNet de dedi bende 1 aydır telefonumun internetini kullanıyorum internet kafeye gittim yıllar sonra işimi halledebilmek için hala sorunum çözülecek diye hayal kuruyorum. Bu tarz firmalara geçmem türk telekom superonline turknetten daha pahalı kablonet de aynı şekilde pahalı TurkNet 'e alternatif milenicom olabilir en azından çağrı merkezi var diye gülen ve turknetten geçen arkadaşım var bende 2 ay civarı sorunum çözülmedigi ve 1 haftadır ev internetini hiç kullanmadığım son iki gündür de hiç gelmediği için alternatif olarak düşünüyorum. Araştırıyorum şuanda bakalım ne olacak ama TurkNet de son 2 aydır senin konuşmadan farksız bir şekilde bana geri dönüş yapmadı. Türk telekom saha çalışanı arkadaşım ve bizim mahalle ile o ilgileniyor. 2 hafta önce onu aradım geldi baktı port kontrolü yaptı sorun yok dedi hala bana türk telekomdan kaynaklı sorun ar diye geri dönüş yapılıyor ya merkezden var yada modemden kaynaklı en son 1-2 sene önce bu tarz uzun süren sorunum olmuştu modem güncelleyince ( ki onuda burada form üyesi arkadaşlar söyledi TurkNet personelinden destek gelmedi aynı sorunu yaşamış gincelleyince düzelmiş ) düzeldi şimdi modem güncellemesi de görünmüyor ne yapacağım bilmiyorum. İnternet üzerinden çalışıyorum iznim yok olduğu için ücretsiz izne çıktım. Fiber kutusu geldi sinyal var ama saha ekibi yokmuş diye 2-3 aydır fibere de geçirmiyorlar artık hayal kırıklığı içindeyim. 10 ay peşin ödeme bile yapmıştım. İade nasıl yapilacak ona bakacağım artık turknetten ayrılmayı düşünüyorum. Alt kat ve üst kat türk telekom onlarda sorun yok ama arada ben turknetim türk telekomdan kaynaklı sorun yaşıyorum

Selamlar @TRamola, sorununuz saha dolabında devre değişikliği yapılarak çözüldü. Hattınızın 2 gündür aktif ve uygun hızda buluştuğunu görüyorum. Sorun yaşarsanız özel mesaj üzerinden bildirimde bulunarak veya yeni konu oluşturarak iletişime geçebilirsiniz :innocent:

Öyle iç mi olur. Verin tüketici hakem heyetine.

TurkNet 200/500/1000’lik tt vae paketlerini çıkarırsa geri dönerim.

Şuan TurkNet’le aramızdaki tek engel bu.