Türknet oim çalışmıyor

Arkadaşlar 4 5 gündür oim hiç açılmıyor sildim geri yükledim teli yeniden başlattım ama sadece beyaz sayfa dönüp duruyor sorun sadece ben de mi telefon s8+ android 9.0

1 Beğeni

Selamlar, OİM uygulaması sorunsuz olarak çalışıyor. Siz cihaz kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilir misiniz? PC’den giriş yapabilirsiniz isterseniz.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum bazen giriyor bazen girmiyor uygulama bu hatayı çok veriyor nadiren giriş yapıyor Chrome dan giriş yapmak istediğimde de turknet cevap vermiyor diyor Screenshot_20201001-025900|236x500

1 Beğeni

Farklı bir cihazda deneyim teşekkür ederim :slight_smile:

Uygulama önbelleğini temizleyip girmeyi denermisiniz.

Uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim yine aynı oluyor

komple silip yükledim ama deneyim gene :slight_smile:

daha tuhaf bir sorun ile karşılaştım wifi üzerinden değilde mobil veriden indirdim giriş yaptım açılıyor wifiye aldığım zaman beyaz ekran dönüyor çok tuhaf :expressionless:

Bu sıkıntı bende de oluyor. Özellikle son güncellemeden sonra arttı. Bazen açıyor bazen açmıyor,beyaz ekranda kalıyor.

1 Beğeni

Yine bir samsung sorunu…
Cihaz samsung olduğu için bu sorunu oluşuyor.

Bendede kafasına göre bazen açılıyor bazen açılmıyor (Samsung Android 10)

2 Beğeni

Oim i açtığınız Zaman Beyaz ekran gelince uygulamayı telefonda ana menü butonuna basıp arkaya atın sonra tekrar uygulama simgesinden açın

Turk Net mobil uygulaması aslında tam olarak bir uygulama değil. Siz Türk Net’e normal tarayıcı üzerinden girdiğiniz de de aynı hataları alırsınız. Çünkü uygulama webview halinde yapılmış, bu da turk.net sitesinde bir arıza olduğunda aynı sorunun uygulama üzerinde de olmasına neden oluyor. Yani uygulamadan da girseniz, normal siteye de girseniz değişen bir şey olmayacaktır.

2 Beğeni

İnternetiniz mi yok ? arıza kaydı mı bırakmak istiyorsunuz buyrun

Aynı sorun bende de var. Bu gün aboneliğim açıldı ancak hız konusunda pek memnun kalmadım. Ping değerli yüksek ve bazı saatlerde internet hızım çok düşüyor. Oim ise kafasına göre bazen açılıyor bazen yok.

Konu yetkililer ile paylaşıldı. VPN açıp deneyin veya IVR üzerinden sorunuzu iletin sorun giderilene kadar.

Yukarda da bahsedildiği gibi uygulama webview olduğu için tarayıcıdan aldığınız hatayı uygulamada da almanız normal.Problem yaşadığınızda uygulama önbelleğini veya kullanıcı verilerini temizleyebilirsiniz.Stabil çalışması için uygulama izinlerinin açık olduğundan emin olun.

uygulamayı silip yüklediğimi zaten yukarda belitmiştim 5 dk önce açılan uygulama 5 dk sonra açılmıyor açılıyor hiçbir işlem yapılmıyor bu sorunların düzeltilmesi gerek artık

2 Beğeni

Konu yetkililer ile paylaşıldı.