Turknet Oim Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi neden sürekli sorunlu ? Her defasında beni hatırla yapmama rağmen uygulamadan çıkış yapıyor ve her seferinde sms ile giriş yapmak zorunda kalıyorum ve şuanda hiç açılmıyor.

Koskoca TurkNet bu TurkNet Online İşlem Merkezi sorununu nasıl çözemiyor şuan bir arkadaşımın interneti kesik ve TurkNet Online İşlem Merkezi e giremiyor :slight_smile:

Bu ufak detaylar marka imajını çok zedeliyor.

2 Beğeni

2FA aktif ettiler bir süre önce sorun yine tekrarladı.

Bilmem kaç ay önce bı güvenlik açığı bildirdim hala düzeltilmedi ne yaparlarsa yapsınlar…

@EFG hocam birde bu sorun var. TurkNet Online İşlem Merkezi hiçbir zaman istikrarlı çalışmıyor.

Merhaba @BLackOwL, genel bir sorunumuz şu an için OİM’de bulunmuyor. Sizin yazdığınız saat aralığında da bir sorunumuz yoktu aslında…

Şu an kontrol edebilme şansınız var mı?

1 Beğeni

Şuan girişte sorun yok. Fakat o saate 3 farklı kullanıcı 3 farklı lokasyonda giriş yapmayı denedik ve giremedik. Bu çok fazla yaşanıyor maalesef.

Ayrı bir sorun beni hatırla hiçbir zaman çalışmıyor. Sürekli sms şifresi beklemek zorunda kalıyorum

1 Beğeni

Sistemde anlık bir sorun yaşanmış olabilir :frowning: Teşekkürler bilgi için @BLackOwL :pray:

2 Beğeni

Ne demek size yardımcı olmak bizim görevimiz :hugs:

Bide TurkNet Online İşlem Merkezi de geri çıkış yaptığın zaman kapanmıyor uygulamayı kapatmak gerekiyor bende bu sorun var

TurkNet Online İşlem Merkezi uygulamasında herhangi bir sorun yaşamıyorum. Android cihaz kullanıyorum.

Ben yalan mı söylüyorum ? Veya whatsapp ta arkadaşım durup dururken TurkNet Online İşlem Merkezi e çamur mu atmak istemiş ?