TürkNet Modem Siparişim Gelmedi

Bir hafta önce TurkNet’ten modem sipariş ettim. Üstünden bir hafta geçmesine rağmen kargoya verildiğine dair bilgi verilmedi. Oİ üzerinden sipariş takibi de yapılamıyor. Ne kadar sürede gelir?

1 Beğeni

Merhaba, @sadecemurat Müşteri numaranızı mesaj olarak atarsanız destek ekibi kontrol ettiğinde bilgi verebiliriz.

Merhaba Cemal Bey, size nasıl mesaj göndereceğimi bulamadım. Bana mesaj atmanızı rica ederim. Oradan yanıtlayabilirim.

Merhabalar, mesaj ilettim. Sağ üst kısımda bulunan profil simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz :innocent:

2 Beğeni

Konu ile alakalı bugün dönüş yaptılar. Sistem banka hesabımdan olması gereken fiyattan 1 TL eksik çektiği için siparişim düşmediğini, bildirimime istinaden iptal edildiğini, istersem farklı bir yerden tedarik edebileceğimi söylediler. 1 TL yüzünden 10 gün boyunca boşa beklemiş oldum. Ben bilgi almak istemesem muhtemel uzun bir süre daha bekleyecektim. Şimdi ücret iadesi bekleyip, sonrada tekrardan sipariş verip gelmesini bekleyeceğim. Böyle bir sorunla karşılaşmak üzücü bir deneyim oldu.

Gerçekten 1 TL eksik mi çekmişler peki o kadar online ödeme yaptım eksik çekim diye bir şey duymadım