Turknet Modem Sipariş İptali

ÇOK ÇOK ACİLDİR!!!
Merhaba, acil olarak evde internet ihtiyacımızın olması nedeniyle üyelik başlattık ve aynı zamanda TurkNet üzerinden modem sipariş ettik. Kurulum için gelindi ancak modemimiz hala bize ulaşmadığı için şu an itibariyle henüz kullanmaya başlayamadık.
Müşteri hizmetlerine zorla bağlanarak modem bilgisi almaya çalışıyoruz ama net bir cevap yok.
Ne zaman geleceği belirsiz. Karantina şartlarında evden çalışmam gerekiyor ve nasıl yapacağımı bilemiyorum. Modemin teslim zamanına ilşkin hiçbir bilgi alamadığımız için modem siparişini iptal ettirmek istiyoruz.
Bu konuyla ilgili ne sayfada ne de müşteri hizmetlerinde herhangi bir bilgilendirme yok.
ACİL DESTEK LÜTFEN…
İptal edip başımızın çaresine alternatif olan diğer modemlerle bakmak zorundayız.

1 Beğeni

Eğer modemi almak istemiyor kendiniz modem almak istiyorsanız modemi alın kargo gelince geri yollayın kargoyu almadan iade olarak

Modemi teslim alıp kayıt açacaksınız ve size iade kodu verecekler o kod ile mng kargoya gidip geri göndereceksiniz.

Bu kayıdı nereden oluşturacağız peki onu da yazar mısınız lütfen.
Teşekkürler…

8 Nis 2021 Per 22:42 tarihinde Murat OĞUZ ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. <turknet1@discoursemail.com> şunu yazdı:

0 (212) 703 43 71 Bu numarayı arayıp modemi iade etmek istediğinizi ve iade kodu talep ettiğinizi bildirin. Size yardımcı olacaklar efendim.

Aynı sorunu ben yaşamıştım müşteri hizmetleri kargoyu geri iade olarak almayın demişti bana yani teslim etmeye geldiklerinde almayın geri iade gidiyormuş zaten

1 Beğeni

O şekilde sıkıntı olabilir olması gereken benim tarif ettiğim gibi. Ama öyle de yapabilir tabi.

2 Beğeni

Biz sorun yaşamayız diye aldığımız abonelige dahil etmiştik modemi… iade ettiğimizde faturaya ilgili modemin tutarı dahil edilirse ne yapmamız gerekir?
Bununla ilgili bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Teşekkürler…

8 Nis 2021 Per 23:00 tarihinde Murat OĞUZ ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. <turknet1@discoursemail.com> şunu yazdı:

İade işlemi tamamlanınca fatura düzenlenir ve ücret yansımaz. Bu konuda içiniz rahat olsun.

1 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için…

1 Beğeni