TurkNet Mobil Uygulaması

Uygulamaya bugünki güncellemeden sonra giriş yapılmıyor sürekli kapanıyor.

Telefon:R NOTE 8 PRO

Uygulamayı silip yeniden yüklemeyi denediniz mi? Birkaç cihaz üzerinden test ettim şu anda kapanma gibi bir sorun ile karşılaşmadım. Bu sorun ile karşılaşan kullanıcılar var ise bu gönderiye yazabilirler.

1 Beğeni

Uygulamayı silip yükledim tekrar kapandı bir daha denedim düzeldi giriş yapamayanlar bu yöntemi deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Sorunun çözülmesine sevindim :hugs:

1 Beğeni

Sizin gibi dostlar sağolsun hızlı dönüşünüz için teşekkür ederiz efendim.

3 Beğeni

Aynı durum olmuştu, güncellemeden sonra sürekli uygulamadan atıyordu. Uygulamanın verilerini falan silince düzelmişti.

1 Beğeni

Rica ederim, iyi günler dilerim :hugs:

1 Beğeni

ben de şöyle bir durum var. kendime ait 2 tane abonelik var TC no ile girişte sadece bir tanesine girebiliyorum. diğer aboneliğe geçemeye çalıştığımda yine şifre ekranı geliyor. giriş yapınca yine aynı abonelik açılıyor. eskiden abone numarası ile her ikisine de giriş yapabiliyordum.

şimdi yazdıktan sonra denedim her ikisine de geçiş yapabildim. kusura bakmayın :blush:

1 Beğeni

Merhabalar, sisteme giriş entegresi değiştiği için kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Şu an herhangi bir sorunumuz sistemlerimiz tarafında yok… Eğer bir problem yaşarsanız bana buradan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Keyifli kullanımlar herkese :upside_down_face:

1 Beğeni

Hocam beni hatırla desek te sürekli çıkış yapıyor. Bu sorun ne zaman düzelecek?

Girdiğimiz cihazı hatırla gibi bir özellik gelse çok daha iyi olacak. Sürekli sms ile giriş yapmak zorunda kalıyoruz :slight_smile:

1 Beğeni

Alışkanlık oldu. Sitede de aynı.

evet açılmıyor çöküyor yorumlara bakılırsa herkes de sorun çıkmış yeni güncellemeden sonra. @EFG

@Baran bilginiz var mı uygulama hakkında

1 Beğeni

Sil tekrar kur. Olacaktır

Arka planda çalışma devam ediyor ekibe dönüş yapıldı. En kısa sürede düzeltilecektir.

1 Beğeni

3 kere silip tekrar yükledim. Tüm verileri de temizledim. Hâlâ çalışmıyor. Konum izni veriyorum. Mavi ekranda kalıyor.

Ekleme: şimdi girebildim.

2 Beğeni

Ara ara uygulamamızı daha iyi seviyelere çıkarabilmek için çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalara denk geliyor olabilirsiniz. Şimdi giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımız var mı?

ben her seferinde tekrardan giriş yapmak zorunda kalıyorum beni hatırla dediğim halde