TurkNet Kesinti (25.11.2020 - 03:25) - [Giderildi]

Ben CRC’den bahsederken, şu anki kopmayı kastetmedim zaten. Başka bir konu o. Baya bilgim var. Cahil değilim. :slight_smile:

Bilemiyorum ama kendi gözlemlerime dayanarak şunu söylemem gerekiyor ki; Modem IP almadan önceki aşamada CRC’nin daha az arttığını, IP aldıktan sonra biraz daha fazla arttığını gözlemledim. Nedendir bilemem.

Ben yalan mı söylüyorum. İşte bildirim burada

1 Beğeni

I have a internet but without internet access. :slight_smile:

1 Beğeni

Yine kesildi internet, çıldırıcam.

1 Beğeni

Yalan söylüyorsunuz demedim, kusura bakmayın. Herkes de bu yazı gözükmüyor. Bendede gözükmüyor.

1 Beğeni

OIMe yine erişim yok.

1 Beğeni

Yine gitti hadi hayirlisi

1 Beğeni

Facebook gruplarına baktım da yine genel bir sorun ama artık bu sorunları TürkNetin yaşatmaması gerekiyor.

1 Beğeni

En azından Türk Telekom Prime Ayrıcalık 20 GB abonesiyim. Ayda 65 TL gibi bir ücreti var. 15 GB kalmış… Benim için bu kota bile az ama mecbur tasarruflu kullanacağım artık… Her ayın 23’ünde kota yenilenir. Bugün ayın 25’i en azından nazar değmedi.

1 Beğeni

Neyse ben yatıyorum iyi geceler gelecegı yok bu internetin

2 Beğeni

Bende de gitti. Beyler il/ilçe olarak bulunduğunuz bölgeyi yazarsanız ülke genelinde mi yoksa sadece belli bir bölgede mi sorun olduğunu anlamamız açısından bize yardımcı olabilir

1 Beğeni

Dışarıya çıkmadığım için yalnızca 2GB paketim var. :man_facepalming:t2:

1 Beğeni

Tahminimce band genişliği yükseltme ile alakalı bu kesinti. Bu sadece benim tahminim. Gerçekte şuan ne olduğu henüz bilmiyoruz.

2 Beğeni

İstanbul Fatih…

2 Beğeni

Ekşisözlükteyiz!

Bursa Osmangazi…

1 Beğeni

Ek mi görüyorum o kabloda ben :smiley:

1 Beğeni

Ekşi Sözlük’teki o linki paylaşan benim. :slight_smile:

2 Beğeni

Arıza giderilene kadar sanırsam bağlantı kopmaları olacak ,TurkNet Online İşlem Merkezi de gelip gidiyor

1 Beğeni