TürkNet in Vediği Hız Hakkında

Merhabalar arkadaşlar bugün TürkNete abone oldum Sabah beni arıyan müşteri hizmetleri ile konuştuğum sırada dibimde 100 mbps hız alan bir apart var oradan daireye bir kablo çekemez miyim diye sorunca maalesef ama sizinde alt yapınız çok iyi Vdsl 75 mbpsyi destekliyor dediler bende müşteri hizmetlerine TürkNet in sitesinde gösterildiği kadar olmasa da ona çok yakın bir hız alır mıyım gibisinden sordum alırsınız dediler bende onların dedikleri bu laf doğrultusunda abonelik işlemlerimi başlattım, Aradan 2-3 saat geçtikten sonra 2 tane Türktelekom çalışanı geldi kablo çekti daireme onlara sordum işte abicim durum böyle işte TürkNet 75 mbps ye yakın bir hız alacağımı söyledi bana dedim ne kadar hız alabileceğimi
görebiliyor musun dedim, TTnet çalışanı 2 arkadaşta bana kardeşim Vdsl 24mbps yakın hız alırsın dediler bana şimdi bu durumda ne yapmam gerekiyor 24 mbps neyine yetmiyor diyecek olursanız ailecek kullanıyoruz 2-3 telefon WiFi den bağlanınca ebesi ağlıyor İnternetin fena ping giriyor yaşayan durumumu iyi anlar. Şimdi TürkNet bana söylediği bu hızı sağlayamayacak mı 6 gün içinde TürkNet in kendi ekipleri gelecek acaba onlar böyle bir durumda yardımcı olabilir mi

İçin ferah olsun gelen TT ekiplerinin konuya vakıf olmadığı kesin Türknet altyapı kontrolünde ne gösteriyorsa evindeki kablolarda sorun yoksa dedikleri hızı 3 aşağı 5 yukarı alırsın TürkTelekom vdsl hizmet istiyen kullanıcılarına standart olarak 24 mbps interneti veriyor ondan öyle söylemislerdir icin rahat olsun.

2 Beğeni

Şuan bağlantın tamam sa
modem içi hat değerlerini atarsan bakarız. Onların çektiği kabloyla . Cat 6 çekilen kablo arasında fark var.

1 Beğeni

@KASPAROV @CK_LasT yorumunuz için sağolun umarım dediğiniz gibi iyi bir hız alırım :upside_down_face: :relaxed:

1 Beğeni