Türknet’in 40 TL zam yapması

Türk telekom araplar yüzünden battığı için maliyetini vatandaştan çıkarıyor ama türknetin öyle bi durumu da yok…

2 Beğeni

Uzayıp gider bu konu bir şey demeyeceğim

TurkNet’e geçeli daha 20 gün oldu ilk faturamı ödediğim gün zam geldi şansa bak :slight_smile: Gerçi 93 Mbs alıyorum bir sorunda yaşamadım 20 gün içerisinde. olaki sorun yaşarsam ve sıklaşırsa mecbur başka İss lere yönelirim ama bir problem çıkmazsa düşük hız almadığım için değiştirmem. Ama düşük hız alan arkadaşlar için fiyat çok yüksek müşteri kaybıda çok yaşanır ve arkadaşını getir kampanyasınında hiçbir espirisi kalmaz çünkü TurkNet’e geçen insan sayısı baya baya az olur bu fiyatlarda

2 Beğeni

%40 biraz az olmuş ya %100 yapsaydınız. Böyle ölmeyiz yani. Bu karardan vazgeçin yoksa çok abone kaybedersiniz.

3 Beğeni

Discourse üzerinden sağlanıyor forum. Desteği Yok sanırım. Ama bildirim için discourse uygulaması üzerinden forumu ekleyebilirsiniz

1 Beğeni

Ödemesin zaten adsl aboneleri için 35 mbps altını daha uygun fiyatla veren ISS ler var. Ben 50 mbps internet kullanıyorum 1000 mbps internet i 100 TL ye kullananlar sanki benim ve daha düşük hızlarda hizmet alanların sayesinde bu fiyatlara alabiliyorlar diye düşünmüyor değilim. Helali hoş olsun :hugs:

2 Beğeni

Yani bunu planlamadan bir sabah uyanıp hadi zam yapalım diye düşünerek mi yapmışlar bunu mu demek istiyorsunuz?

Araya şu güzel bildirimi de eklemek istiyorum. Bu geceden itibaren Otogaz fiyatlarına 60 kuruş zam bekleniyor. Keşke bu LPG, benzin zamlarını da TurkNet gibi yılda bir defa yapsalar da insanların sesleri çıksa

3 Beğeni

Hayır tabiki bunu demek istemiyorum TurkNet zaten her yıl düzenli zam yapıyor %40 çok oldugundan bahsediyorum

2 Beğeni

Şu tek paket tek fiyat işinden vazgeçsek sanki çoğunluk giga kullanmıyor sonuçta ülke ortalaması belli

3 Beğeni

Kullanıcı API’si için gerekli güven düzeyinde değilmişim :slight_smile:

Ama geçen yıl TurkNet in zam yaptığı tarihte ki dolar fiyatı ile karşılaştırdığımızda buna bir de elektrik ve yakıt zammını da eklediğimiz zaman devede kulak bir yıllık bir zam söz konusu olunca

Discourse uygulaması için mi? :flushed:

1 Beğeni

Discourse uygulamasından forumu ekledim. Connect dediğimde TurkNet foruma atıyor ama ekranda kullanıcı apı’sına erişim için güven düzeyiniz düşük yazıyor

Bir daha dener misiniz

Gigafiber için 200 tl bile helal ama çok düşük hızları 1000 mbps kullananlar ile aynı fiyattan kullananlara haksızlık oluyor… tek fiyat politikasından acilen vazgeçilmeli…

7 Beğeni

Bakın Göksel hocam savunmacı tavrınızı gayet iyi anlayabiliyorum kendinizce haklı sebepleriniz eminimki vardır anlatamadığım nokta yı sanırım aşamıycaz sizinle onun için bu konuyu bence noktalamak çok daha mantıklı😀 olacak kolay gelsin size

3 Beğeni

Diğer konu üzerinden çözüm sundum… bence tavrı o şekilde koyar isek özel şirketlerin ve abonelerin üzerinden yükü kaldırabiliriz

Yok olmadı :slight_smile: güven düzeyi 2’de yetmedi

1 Beğeni

Dün de tek fiyat vardı. Ne değişti. 1000 mbps nere 50 mbps nere :man_shrugging: