TürkNet İlk Ay Fatura Hk

Herkese Merhaba,

23 Temmuz tarihinde kurulum tamamlandı ve internet hizmetimi kullanmaya başladım fakat; 24 Temmuz tarihinde Online İşlemler’de 23 Temmuz tarihinde kesilmiş 175,90₺’lik ücret tarafıma yansıtılmış olduğunu gördüm.

İlk Ay 23-31 Temmuz arasında kullanacağım 8 Günün ücretini ödemem gerekirken neden ben 31 Günlük ücret ödeyeyim sevgili TurkNet?

Bu konu hakkında yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba, @TUNANKA TurkNet Tahhütsüz olduğu için ön ödemeli olarak hizmet veriyor. Kontörlü hatlar gibi öde ondan sonra bir ay kullanım.

1 Beğeni

Her ay 23 ünde kullanacağınız internetin 1 aylık bedeli yansıyacak. Öde kullan mantığı…

1 Beğeni

Sevgili @CKLasT ve @Mcevik,

Anladığım kadarıyla şu an ödeyeceğim fatura 23 Temmuz/23 Ağustos faturası mı oluyor?

Evet aynen öyle olacak. Doğru anlamışsınız…

2 Beğeni

Merhabalar, moderatör arkadaşımızın da belirttiği gibi müşterilerimize taahhütsüz bir hizmet sunduğumuz için ön ödemeli fatura sistemi uygulanıyor. Kullanacağınız ayın tutarını öncesinde ödüyorsunuz
https://turk.net/destek/fatura-ile-ilgili-islemler-nasil-yapilir#on-faturalama :raising_hand_man:

An itibari ile 10 Ay Sabit Fiyat Kampanyası’na da girmiş bulunmaktayım, bilgilendirmeleriniz ve ilginiz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Konu kapatılabilir. :clap:t2: :clap:t2: :clap:t2:

3 Beğeni

Çözüm.