TurkNet Hız Testi (İroni İçerir)

hocam cs’nin serverları yurtdışı olduğu için normal 50 almanız istanbul sunucusu için 5 ping değeriniz var :slight_smile:

2 Beğeni

Senden en azından bir fiber bekliyordum tuğra :smiley: Ben 4 saatlik uzaklığındayım 16 ms :frowning: Sen 5 Ms ile idare et suanlık. En azın dan ms im düşük dersin ile :smiley:

2 Beğeni

Arkadaşlar hepinizin hızı muhteşem duruyor :smiley: ama benim gözüm pingleriniz de :smiley: Nazar değmesin inşallah :smiley:

1 Beğeni

3 ms varda fotoğraf çekmedim :grinning:

Yapmayın böyleeee :smiley: Denizli deyim. Tüm çevre illerim düşük ms :smiley: Kendi şehrim bile düşük ms kullananlar var :smiley: Valla bakın haset ederim :smiley:

Bizim burada FİBER sorunu yok aksine kentleşme sorunu var yani evler müstakil ama direkt bina olduğunda FİBER geliyor buraya zaten çevremizde de ADSL altyapı yok diyebilirim. :slightly_smiling_face:
MS açısından, hem de aldığım hız gayet iyi ve fazlasıyla memnunum, TR ortalamasının üstünde fakat TurkNet kullanıcılarının aldığı ortalama hızdan yüksek miyim, yorumlara bakarsak şüpheli. :grinning:
İstanbul: 18-19MS

1 Beğeni

TOKAT MERKEZ VDSL

2 Beğeni

PC de şifre ve güvenlik duvarı aktif olduğu sürece kimse PC ye uzaktan bağlanamaz. Rahat olun. Crack bir yazılım kullanıyorsanız. PC yi tersten bile görebilirler.

1 Beğeni

image
92 hız diyor altyapı sorgulamada, çıkan bu.

1 Beğeni

Hız dediğin böyle olur.

5 Beğeni

VdsL dedik kral :smiley: giga demedik :smiley: :smiley: Güle Güle kullanın.

Elimizde bu var bunla idare edicez artık😂

1 Beğeni

hocam dslam kilidiniz var sanırım hat değerleriniz iyiyse dslam kilidini kaldırtıp 100 mbps alabilirsiniz.

Ben de VDSL kullanıyorum ancak ping ve jitter değerlerim yüksek. Acaba modem ile mi alakalıdır?

Nperf sitesinden yaparmısın?

birde modeminizin modeli nedir?

Aynı saatlerde nperf ile de yapmıştım

huawei hg658v2

hocam kablolu test etme şansınız var mı kabloludada aynı değerler varsa hatta sıkıntı olabilir fakat normal değerler varsa modemle alakalıdır diye düşünüyorum

Maalesef elimde bilgisayar yok bu nedenle ethernet ile test edemem

Şu an test yaptım modemden 3 duvar uzağım

1 Beğeni