Turknet Gigafiber Hakkında

Binaya kablo geldikten ortalama kaç gün sonra kutu gelir ve aktif olur bayramdan 1 hafta önce binaya kablo geldi ama ondan sonra herhangi bir hareketlilik olmadı.

bende ayni durumdayim duruyor kablolar oyle henuz bir hareketlilik yok baska internet kullaniyordum sirf buyuzden TurkNet 'e basvuru yaptim 4 gun once

Merhaba. Belki, süreci deneyimleyen arkadaşlar fikir de bulunabilir. Tahminim, 2-4 hafta hizmetin devamı tamamlanacaktır. . Bölge Müdürlüğünden bilgi alınız.

Beklemedeyim bi arkamdaki sokakta kutular yerleştirilmiş bizede yakında gelir gibi

kardesim hangi sokaktasin beb cihangir sokaktayim bana yakinmisin ?

Ben küçükçekmece yeşilova mahallesindeyim

bizim mahalleye çekilecek fakat detaylarını öğrenemiyorum. bölge müdürlüğü derken kime ulaşıp sormam lazım acaba

İL müdürlüğü demek istedim ve bağlı olduğunuz santral şubesine de gidebilirsiniz.

arkadaşlar bizim mahalleye ilk kablolar çekildikten sonraki süreçte 2 bucuk ay da aktifleşti. sabrederseniz mükafatını alırsınız :blush:

TurkNet Ankara’da il müdürlüğü bulundurmuyor sanırım. bir numara veya adres bulamadım.

Pardon, ben normal FİBER için müdürlüğe yönlendirme yapmışım, kusura bakmayın. :no_mouth: 2-4 hafta içerisin de aktif olacağını düşünüyorum. Bilgi için, aşşağıda ki numaraları arayabilirsiniz.
TurkNet Çağrı Merkezi : 0(212) 703 43 71

TurkNet Fiber Satış ve Başvuru Takip Hattı: 0(850) 288 80 16

Pekte bi bilgi vermiyorlar denedim onu :grin:

Sizin mahallede baya uzun sürmüş yaa

geç oldu ama sonucu güzel oldu :blush::+1:t2: 1 ping 910 download 940 upload :smirk:

h.olsun ben hala bekliyorm ne gelen var ne giden daha binaya kutu bile takilmadi daha cook beklicez anlasilan

Ooooo hayırlı olsun binaya gelen kablodan sonraki aşamalar kaç gün sürdü?

2 bucuk ay sürdü. ama beklediğime değdi :smile: