TurkNet Giga Buluşmaları - TurkNet Forum

Sevgili TurkNet Forum kullanıcıları,

TurkNet Forum’u tüm kullanıcılarımıza duyurduğumuz için çok heyecanlıyız! Sizlerle yakın temasta olmak bizim için çok önemli. Bu yüzden TurkNet Forum ile ilgili çok özel planlarımız var. :blush:

TurkNet’i TurkNet yapanların başında kullanıcılarımız geliyor. Yani sizler! Yorumlarınız, eleştirileriniz, tavsiyeleriniz bize her zaman ışık tutuyor. TurkNet Forum ile sanal ortamda başladığımız bu yolculukta sizlerle bir araya gelmek istedik. :blush:

Bu yüzden sizi TurkNet Giga Buluşmaları kapsamında ofisimize davet ediyoruz. :blush:

Buluşmamız 8 Aralık tarihinde saat 14:00’da Şişli’deki Torun Center’da bulunan Genel Merkezimizde olacak. Bu buluşmalar sayesinde hem TurkNet GigaFiber’i hem de diğer tüm hizmetlerimizi sizinle enine boyuna konuşmak istiyoruz. Birbirimizi dinleyeceğimiz, çayımızı kahvemizi yudumlarken bol bol bilgi alışverişi yapacağımız bir etkinlik olacak.

Katılmak isteyen kişiler bu mesajımızın altına sadece “katılırım” yazarak taleplerini bırakabilirler.

Talep bırakan kullanıcılara biz özel mesaj ile dönüp gerekli bilgileri isteyeceğiz. Katılımcı kontenjanımız kısıtlı. Bu sebeple 15 kişi dolduğunda yine buradan bilgi vereceğiz.
Etkinliklerimiz devam edecek, katılamadım diye üzülmeyin. :blush:

8 Aralık gününü heyecanla bekliyoruz. Şimdiden ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

Etkinlik tamamlandı. Etkinliğe dair kesitimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz;
:smiling_face_with_three_hearts:

TurkNet

6 Beğeni

Ben ve @EFG 'de orada olacağız :heart_hands:

Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland

2 Beğeni

Daha önceki ( TurkNet Giga Buluşmalarına Katılmak için Son Günler! | DonanımHaber Forum ) buluşma ile ilgili notları vs paylaşılacağı söylenmişti. Başka ilde olduğum için gelemiyorum. Buluşmalarla ilgili görüntüler notlar vs paylaşılmıyor sanırım.

Hafta sonu değil, gene gelemiyorum :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

Geçenki buluşmada en çok sizi görmek istemiştim. @Baran vardı. Diğer buluşmalara artık. Online buluşmaları da bekliyoruz.

Bulunduğum Mahalleye gigafiber sözü varsa gelirim yoksa gelmem :smiley: fdgfdgdf

katılırım

Katılırım

Gigafiber kullanan ama haftaiçi işte olduğu gelemeyecek arkadaşım var haftasonu bir buluşma olursa artık. Görürsen haber ver demiştide.

Benim gelmemim bir anlamı yok zaten.

Selamlar @PsikologKedi, buluşma notları ve diğer tüm görseller yayınlanacak. Hazırlık aşamasında :heart_hands:

Selamlar @piecess, sizleri de görmek çok isteriz. Şartlarınız uygun olur ise bir mesaj uzağınızdayım :heart_hands:

Selamlar @Qinck1, gelin ama çaktırmayın. Ben ayarlayacağım :wink:

Selamlar @mtmecax ve @WoRM, sizinle özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :heart_hands:

Selamlar @dr20mouse, şartlar sizin için de uygun olur ise mesaj atmanız yeterli. Arkadaşlarınız da bize ulaşırlarsa misafir etmek isteriz :heart_hands:

2 Beğeni

KATILIRIM katılmak istiyorum

Selamlar @Sidar25, özel mesaj üzerinden iletişime geçiyorum :heart_hands:

Merhabalar,

Bende orada olacağım, görüşmek üzere dostlar <3

2 Beğeni

katılırım

1 Beğeni

Sensiz olmazdı zaten :hugs:

1 Beğeni

Katilmak istiyorum

Müsait olan herkesi bekliyoruz. Birlikte güzel vakit geçirebileceğimiz bir etkinlik olacak. @alperenatici @Baran ve @HKN ile birlikte sizlerle buluşmayı çok istiyoruz. Şimdiden değerli katılımlarınız için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız :blue_heart:

2 Beğeni

Selamlar @yasin96 ve @RecepAlkan03, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :handshake: