TurkNet Fiber altyapı talebi

yan binada fiber var bizde yok tüm ücretleri kendim karşılasam ne kadar ücret çıkıyor ortalama ?

Bizde istiyoruz ama isteyince olmuyor ahjsh :smiley:

1 Beğeni

Biz onu dolduralı sene oldu site için olanını bu arada :smiley:

1 Beğeni

hocam dediğiniz çok doğru zira ist bahçelievlerde eski evimin orda tt fiberi var ve birde TurkNet gigafiber var ben anlamadım israf bence fiberin oldugu yere bir daha fiber getirmek tabi bu maliyet işi kazanç işi ama dedıgınız cok haklı altına araba kiralar 5 6 kişi yoğun incelemede bulunurudu altyapının çok yetersiz oldugu yerlere veya olmayan yerlere şehir merkezlerinin yarısından fazlasında fiber yok TurkNet bıldıgım kadarıyla suan ızmır ıstanbul ankaraya yogunluk vermiş ben bursadayım bursa yokmuş malesef :frowning:

2 Beğeni

vdsl bize cok bile ping sorunu olmasa uydudan internete basvurcam

Direkt heryerde TurkNet fiber olmalı bence 1000/1000 100₺ oh ne keyif.

1 Beğeni

çok haklısınız bende bağcılardayken çok bekledim ama bağcılara gelmesi zor 200 lira istesede gene tamamım şahsen ben :slight_smile:

Çınar mahallesine bu sene gelecekmiş güneşliye’de gelecekti iptal ettiler belki seneye gelir bağcıların içerlerine doğru umarım.

İNŞALLAH umarım 2022 de kapsamlı yerlere gelir mahalle olayı çok kotü :frowning:

1 Beğeni

1 Gbps simetrik ülkede yaygınlaşınca büyük ihtimal tek derdimiz, sunucuların yaptıkları hız sınırlamaları olacak gibi görünüyor. Örneğin YouTube’a video atarken 100 Mbps hızında yüklemenize izin veriyor ama Upload hızınız 1000 Mbps… Sunuculardaki bu limitler de umarım ilerde kalkar.

Türkiye’nin 4/1 nüfusu İstanbul’da istanbul’un tamamına gigafiber gelmeyecekte Bayburt’amı gelecek.
TurkNet kaplumbağa hızında altyapı yatırımlarına devam etsin 2040’da felan maltepe,kartal,tuzla,pendiğe uğrarlar.Bu bölgeye yakın darıca,çayırova,gebze yaklaşık 1 milyon nüfus’ta burada.

2 Beğeni

Erdem bey gibi hayallerinizi yaşatın. Ümitsizliğe düşmeyin.

TT Fiber altyapı çektirdim inşallah yakında SOL Fiber gelecek TurkNet’e minnet eylemem halen koca istanbul’da 3-5 ilçede sınırlı kaldı.

Bu tip 7 dolaplar konulmadan önce yapa da olanların bulunduğu lokasyona daha kolay gelmesi gerekmiyor mu TurkNet fiberin
Şöyleki ben kendi mahallem de yapa daydım sonra dolaplar aktif olunca yapa uçtu gitti vdsl olarak hayatımıza devam etmeye başladık bu TurkNet in fiberi eski yapa sistemi üzerinden mi ilerliyor nasıl oluyor

tt fiberin olduğu yere sol gelemez, eğer 1 den fazla müşteri abone olacaksa gelebiliyor anca

ayrıca aldığınız hızlar fiyatına göre çok iyi SOL da 100mbps 130 1000mbps 999TL

SOL upload hızlarıı iyi ve gelecekte artacak maalesef telekom’da upload hızları gram gram veriyor.

Ben SOL Fiber istedim ve benim için gelecek :slight_smile:

artıyor ama fiyat da artıyor :slight_smile: 100/20 200/20 satıyor şuanda SOL

artık gpon dışında başka sistem kullanmıyor içiniz rahat olsun sol geliyorsa gpon