Türknet düzgünce destek vermiyor.VDSL yerine ADSL veriyorlar

10.11.2020 den beri hattımın VAE geçişi yapılması için uğraşıyorum 16.10.2020 de geçişim yapıldı şükürler olsun başarabildiniz…
Her neyse geçişim yapıldı güzel fakat hızım adsl ile aynı modem arayüzüne bakıyorum bana gelen sinyalin ADSL2+ olduğu gözüküyor resmen dalga geçermiş gibi günlerce bekletip VDSL yerine ADSL sinyal veriyorlar. Hız sorgulaması yaptığımda 88 mbit gözüküyor TT ekibi gelip santralden kontrol yaptığında 100 mbit paketinin tamamını kullanırsın 140 a kadar çıkar dedi fakat Türknetin bana verebildiği 15 mbit ADSL
image

Boş portum var 10.11.2020 de vdsl bağlantısı yapıldı sokağıma ama tüm portlar dolana kadar yardımcı olamamaya yemin etmiş müşteri hizmetleri var karşımda

Merhaba, müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden atabilir misiniz? Gerekli kontrolleri yapıp size yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

gönderdim hocam dönüşünüzü bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

1 Beğeni

beceriksizliğine ilgisizliğine ellerinden geldikçe devam eden arşa çıkarmak isteyen resmen keyfim ve kahyası sizinle ilgilenmek istemiyor tüm portlar dolana kadar adsl kullanın ulan diyen ilgisiz alakasız copy paste cevap vermekten başka bir işe yaramayan robotlardan oluşan bir müşteri hizmetlisliği var. Tebrikler TurkNet 4 5 yıl sizlerle internet hizmeti aldım önder firma imajından 1 sorunu 7 gündür çözmeyip elimizden bu kadar geliyor farklı bir işlem yapamıyoruz gibi saçma sapan bir cümleyi kendine yakıştırabilen bir beceriksiz firmaya dönüştünüz. Yolun sonu binlerce insan gibi farklı iss geçişi gibi görünüyor. Dikkat edeceğim en önemli hususlardan birisi telefon hattının olması çünkü sürekli arayıp rahatsız etmedikçe hazır textlerden birisini yollayıp hiçbir işlem yapmamaları bile 24 saati buluyor.

Özelden yanıt verdim.

3 Beğeni

image
Hakan hocama yardımı için çok teşekkür ederim 10 dakika içinde sorunumu çözdü adsl den vdsl e geçiş yaptı şuan 88 kilidine takıldım umarım o kilidi de kaldırabilirim

2 Beğeni

Süper. Maşallah diyelim. Hızlı ve keyifli kullanımlar.

Peki nasıl oldu? Beceriksiz firma bunu nasıl başardı?

1 Beğeni