Türknet durum offline sorunu

İnternetim önce yavaşladı sonrada durum offline oldu

Modeminizde DSL ışığı yanmıyorsa TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - Arıza - İnternete Bağlanamıyorum DSL Yanmıyor bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturabilirsiniz, İnternet ışığı yanmıyorsa Yardım Merkezi - Arıza - İnternete Bağlanamıyorum İnternet Işığı Yanmıyor bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturun eğer ikiside yandığı halde internete bağlanamıyorsanız Yardım Merkezi - Arıza İnternete Bağlanamıyorum bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturun. Net Uzman ekibi inceledikten sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

1 Beğeni

Modem hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

İnternet kesilmeden önce hızım yavaş olduğu için destek kaydı açmıştım bu yüzden başka kayıt açamıyorum değerler bu şekilde

Modeme gelen kabloyu kontrol edin spliter varsa onu söküp modemi direkt olarak bağlayın. Modeme giren DSL soketini çıkarıp tekrar takın. Hat zayıflama değeri yüksek iç tesisat kontrolü yapın eğer devam eder ise destek kaydınıza not olarak yerinde destek ekibi talep ediyorum yazın

Bu sabah internetim yeniden geldi ama hala hızım düşük

1 Beğeni

Dediğim şekilde d1 hat zayıflaması yüksek bu da doğal olarak hızınıza olumsuz yönde etki eder iç tesisat kontrolü öneririm