Türknet Destek Kadrosu

Merhabalar,

Buradan tüm kullanıcıları bilgilendirmek istiyorum; TurkNet OİM kadrosu kadar rezil, bilgisiz, müşteri deneyimini önemsemeyen, sorun çözme odaklı olmayan ve süreci uzatan başka bir destek ekibi görmedim, keza şirket’te görmedim. Sırf diğer şirketler bana daha düşük bağlantılı hizmet imkanı sunabildiği, Turknetin ise yapayı sunması nedeniyle tüknetliyim. Ancak yaşanılan sorunların artması ve bu sorunların kabul edilmeyip çözülmemesine karşın artık bezmiş durumdayım. 3 Yıllık müşteri olarak görüşümü paylaştım, aklınıza bulunsun.

4 Beğeni

Aynı fikirdeyim yaklaşık 3 haftadır VDSL hizmet almaya çalışıyorum sürekli bir şey çıkarılıyor artık sıkıldım.

Bu konuya hak vermek isterdim ama taa ki son 1 haftaya kadar. TurkNet ekibinden benim sorunumla ilgilenen Nurdan C. adında ki hanfendi sağolsun çok iyi ilgileniyor. Gerekli zamanlarda arayıp bilgi veriyor ve çözüm odaklı hizmet sağlıyor. Bu konuda kendisine de çok teşekkür ettim. Yani diyeceğim o ki her insan bir değil.

1 Beğeni

67 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.