Turknet Destek Ekibinin Destek Mesajlarını Okumasını istiyorum

Turknet’e geçtiğimden beri internet günde 2-5 defa 0.1-0.06 download hızlarına düşüyor. defalarca destek ile iletişime geçtim.

modem de sorun var dediler, modem servis sağlayıcısı ile görüştüm ve upstream ve downstream değerlerini yanlış olduğunu söyleyip, Türknet desteğe iletmemi söylediler. ilettim, onunla alakalı bir şey bile demediler;

Daha sonra test yapmamı istediler yaptım ve attım.arıza olduğunu ve internetin yavaş olduğunu
söylediler;

Daha sonra altyapıda sorun olmadığını söylediler ve donanımsal destek almamı, cihazda sorun olduğunu söylediler
TAM 3 defa Tüm internete bağlanan cihazlarda aynı değerler olduğunu söyledim ve kablolu bağlantıda bir şey değişmediğini söyledim ancak Onlarda 3 Defa sanki mesajımı okumamış gibi aynı şekilde donanımsal destek almamı söylediler bu mudur destek ekibiniz?

Modem markası : ZYXEL VMG8623-T50B (TURKNET TARAFINDAN)

Yaptığım ve Sonuç vermeyen şeyler:
Modem yazılım güncellemesi yaptım
Modem Dns Değiştirdim
Modem Reset Attım
Modem Yerini değiştirdim

Merhaba hocam Modem arayüzünde attığınız ekran görüntüsünde çok yüksek bir miktar crc söz konusu. büyük ihtimal modeminiz şişip internet yavaşlıyor

2 Beğeni

Merhabalar, öncelikle karşılaşmış olduğunuz bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm… Bana açtığınız destek kaydınızın numarasını iletirseniz sürecinizi inceleyip size yardımcı olmaya çalışabilirim. Bir sorun varsa hızlıca aksiyon alıp çözüm için çalışalım. Sizden özel mesaj bekliyorum.

1 Beğeni

Merhaba Özelden Yazdım.

1 Beğeni

Hızlıca aksiyonlarımızı alıp size bilgi vereceğim. Teşekkür ederim.

Merak eden varsa hala çözülmedi sorunlarının kendilerinde olmadıklarını söylüyorlar ama neden türknetten önce hiç yaşamadım tesadüfe bak
hatta internette aratın 0.1 download bunu yaşayanlarda var ve nedense hepsi de türknetli tesadüfe bak ama onlardan kaynaklanmadığını söylüyorlar

port mu yok sizde de neden başka yere geçmediniz.

Kaydı okurken ben pc başında sinir krizi geçirdim.

1 Beğeni

Önceki internet download düşüktü ama hiç böyle olmamıştı sanmıyorum