Türknet ÇÖKTÜ!

İşte ben bazen yazıyorum dediklerimi uygularsanız sorununuz kalmaz bende de sorun vardı ama hallettim.
Sistemsel olarak sorun var onu da aşmanın yolları var biraz araştırma yaparsanız çözersiniz.

Merhaba, kısa süreli bir sorun yaşadık. Hızlı bir şekilde aksiyon alarak sorunu çözdük. Kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

7 Beğeni

Bende de önceden vie.valve.net tracert testinde 59 ms alırken şu anda 66 ms almaktayım. 7 ms 7 ms’tir yani neticede. Yine de çıkışlar hâlâ tam anlamıyla stabil değil. İlk aylarımda 56 ms aldığım da olurdu.

sorun devam ediyor bende

Biraz daha bekleyin isterseniz. Kısa süre içerisinde bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet çıkışları kademeli olarak veriliyor olabilir. Eğer sorununuz devam ederse bize hızlıca OİM üzerinden destek kaydı oluşturun. Arkadaşlarım size geri dönüş yapsınlar.

1 Beğeni

Ping değerlerinizde zamanla farklılığı görebilirsiniz. Eski stabil bağlantınıza en kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

1 Beğeni

İstanbul da 3 ay önceki haline olan 40 MS geri görebilecek miyim…

Valve Sabah 90ms, öğlen sıkıntı olduğunda 140ms, şuan 57ms

40 MS üstü hala fazla benim için…

Modemi resetleyebilir misin ben resetlemeden önce sorun vardı resetledim çözüldü.

Malesef halen sorun yaşıyorum :frowning:

Değerli bilgilendirmeleriniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Amma velakin stabil hızlarına ulaşması için açıkçası daha çok yol var zira dediğim gibi ilk abone olduğum zamanlarda 55-56 ms’lerdeydi vaziyet valve’da. Yine de umarım zamanla TurkNet yatırımlarını yurtdışı çıkışlarına da yönlendirdikçe pinglerde düşüş görürüz belki, umarım.

Tek kelime ile DOĞRU.

Yani ben geçtiğimden beridir sorun hep vardı ama şimdi daha çok arttı umarım çözülür hepsi :frowning:

Pingler de ciddi sıkıntılar var. önceden 55-60 ms alırken şunda 77-80 ms görünüyor.
Bu da Google: