Türknet beni 23 gündür mağdur ediyor

15 eyülüde TurkNet e abonelik başvurusunda bulundum. Hala evime internet bağlanmadı her aradığımda türk telekom port takmamış diyorlar kayıt oluşturuyorum diyorlar arkası gelmiyor ben aramadığım müddetçe geri aranmıyorum belki 30 tane kayıt oluşturulmuştur 1 tanesine dönülmedi ne zaman arasam sadece geçiştiriyorlar hiçbir bilgi vermiyorlar bıktım artık. geçen pazartesi kurulum işlemi işin eleman göndermişler eleman burda türk telekom bağlantı yapmamış dedi ve geri gitti neden gönderdiniz bağlantı yoksa demek için türkneti aradım hiçbir bilgi verilmedi türk telekomla koordine içinde değiller sadece bekleyin deniyor bilgi de verilmiyor TurkNet PİŞMANLIKTIR. Birkaç gün sonra 1 ay olacak hala bekliyorum hiçbir bilgi yok.

neden bir cevap verilmiyor benden sonraki mesajlara dönülmüş bana bir dönüş yapılmadı burda da muhattap yok helal olsun

Online işlem merkezi üzerinden DSL ışığı yanmıyor başlığı altından kayıt açtınız ise Yeni Abonelik için etiketleme yapılmasını talep ediyorum şeklinde not yazabilirsiniz.

1 Beğeni

sen de yolunu bulmuşsun ha hocam @ModeratriX forumda bari copy paste yapmayın yahu

Merhaba, öncelikle neden sürecinizin bu kadar uzun sürdüğünü anlamak için hizmetinize ulaşalım. Ben size bu konuda buradan yardımcı olmaya çalışacağım. Bana özel mesajdan müşteri numaranızı ve bu durumunuzu tekrar anlatan bir mesaj atar mısınız?

Özelden nasıl mesaj atacağımı bulamadım

Ben size mesaj attım. Bildirim kutusunuza düşer.

1 Beğeni

Neyin kopyala yapıştırı? Beğenmediniz mi yönlendirmemi? Benimle ilgili kişisel bir sorununuz varsa özelden iletebilirsiniz bekliyorum.

1 Beğeni