Türknet bağlamaya gelmiyor

Geçen cumartesi saat 22 00 da sözleşme imzalamaya geldiler ama bağlamaya gelmiyorlar. Bağlamaya gelecek olan kişi burayı bulamaz diye yardım etmek için türknetten gelecek kişinin telefon numarasını almak istedik müşteri hizmetlerine bağlanacak yada yönlendirecek tuşlama yok. Türknete aboneliği olmayan bir numaradan aradık(başvuru yapıcam diyince hemen açıyorlar genelde) müşteri hizmetlerine bağlanıyordu ama açmadı. Her firmanın farklı bir sorunu var. Ttnetin hız ve fiyat sorunu var sizinse müşteri hizmetleri sorununuz var. O sorunu bir çözebilseniz 4 4lük firma olcaksınız. Eğer arıza kaydı oluştur derseniz de hizmet alamadığım için arıza kaydı oluşturulmuyor.

Oimden destek kaydı açmışmıydınız

Aktivasyon sürecini OİM’den takip edebilirsiniz ekipler en kısa sürede sizinle iletişime geçerek randevu oluşturacaktır.

Hizmet alamadığım için destek kaydı açılmıyor

Ben bulamadım aktivasyon sürecini nerede o tam olarak?

Aktivasyon süreci oim üzerinden belli oluyor

Menüdeki tüm şıkları gezdim aktivasyon süreci yazan bir şey göremedim ss atabilir misiniz?

İlk girdiğinde ana sayfada biraz aşşağı indiğinde orada görünmesi gerek. Sürecin hangi aşamada olduğu vs.

Menüdeki tüm şıkları gezdim aktivasyon süreci yazan bir şey göremedim yazmıştım oysaki

OİM ana sayfa da oluşturulmuş destek kaydı mevcut mu?

Evet onu bulabildim. Destek başvurusu yaptım.