Türknet arızası hakkında bilgi

Şu listeyi uzun zamandır takip ediyorum. Sosyal medyadan da sormama rağmen cevap verilmedi. Diyarbakır’daki sorun ne zaman çözülecek acaba? 1 haftadan fazla oldu listeye ekleneli. 2 haftayı devirmiş bile olabilir. Emin değilim.

@HKN bilginiz var mı acaba?

Forumda aynı başlıklar sürekli tekrar tekrar açılırken benim açtığım çözülmeyen arıza başlığına moderatörler ya da daha doğrusu yetkili kişiler niye cevap vermiyor acaba?

@mehmetcan @Selcukssn

Merhaba, sorununuzdan detaylı bir şekilde bahseder mısınız lütfen ? Size yardımcı olmaya çalışayım.

Hızımda sıkıntı yok. Yurtdışı çıkışları sıkıntılı galiba. Akşam yoğun vakitlerde paket kayıpları ping sorunu falan çıkıyor. Özellikle amerika bağlantılı sunuculara web sayfalarına erişimde sıkıntı yaşıyorum. Şu belirtilen TurkNet arızası belki sorunu düzeltir diye düşünüyordum. Uzun zamandır sorun çözülmedi. Sürekli güncelleniyor sayafada ama çözülmüyor.

Wifi nize bağlı olan tüm cihazların bağlantısını kestikten sonra. Kablolu bir şekilde Cmd üzerinden 8.8.8.8’e tracert atar mısınız ?

Çıkan sonucu buraya SS olarak ekleyin lütfen.

Şu anda sıkıntı yok. İsterseniz 8 den sonra sorun çıktığı zamanda atabilirim. Sorunum çok kritik değil ama TurkNet arızasının 2 haftaya yakındır çözülmemesi beni düşündürdü. Nedenini veya ne zaman çözüleceğini öğrenme imkanımız var mı acaba?

Akşam 20:00’dan sonra oluşan her sorun, 2 haftadır çözülmek için uğraşılan ve yavaş yavaş sonuç aşamasına yaklaşılan saturasyon ile ilgilidir. Günün diğer zamanların da herhangi bir problem yoksa, lütfen sorunun çözümlenmesini sabırlı bir şekilde bekleyin. TurkNet, bu sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Diyarbakır’daki Sorun 1 aydan fazladır devam etmektedir.

Hazır yetkili biri haftalar sonra cevap vermişken size bir sorum daha var. Binamda hem türk telekom hem de turckell fiber altyapısı bulunmakta. Türknetin beni fibere alma şansı var mı acaba? Anlaşmanız var mı fiber için?

TurkNet, TT üzerinden fiber hizmeti vermekte. Ancak bunun için mevcut olan aboneliginizi iptal edip fiber için yeniden abone olmanız gerekmektedir.

Tekrar kurulum ücreti veriyor muyum bunun için?

mehmet bey size mesaj atmıştım b,r de konu açmıştım. bakma şansınız var mı acaba?

1 Beğeni

Gigafibef hariç kurulumlarda 99 ₺ ücret ödemektesiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız 3×22 ₺ şeklinde 66 ₺ tahsil ediliyor.

Madem böyle bir imkanım var neden ilk başta abone olurken telefonda söylenmedi ve ben bunu forumdan öğreniyorum? Bir de kurulum ücreti vereceğim. Madem veriyorsunuz neden altyapı sorgulamada çıkmadı? Benim hatam mı şimdi bu?

Hani geçeyim diyeceğim ama kablolamaya da karışmıyorsunuz. En azından kablolama konusunda yardımcı olabilecekseniz geçmek isterim. Bu konu hakkında detaylı görüşebileceğim biri var mı? Ya da nasıl bir destek kaydı açmam lazım? Rica etsem yönlendirebilir misin? @mehmetcan

Bu konu hakkında satış destek hattını arayıp bilgi alabilirsiniz. Sorgulama yaptığınız da yada abone olduğunuz zaman aktif olmamış olabilir.

0850 2883185

24 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.