!Turknet Ankastrre kutusu!

27 sinde vae geçiş işlemi için kayıt açıldı 29 unda vae geçiş işlemi başlatıldı ama sonrasında bir daha başlatıldı bu ay 3 ünde bekledim 10 unda işlemler bitti ankastre kutu bağlantısı yapılması gerekmiş bekledim 10 undan bügüne kadar ve bağlanmadı benim bildiğim 3 iş gününde bağlantı yapılması lazımdı ve bağlantı yapılmadı beni mağdur bıraktılar gine ve gine 2 ay 0.72 mbs dowload 1 mbs upload hızı ile işkence çekmez gibi bu bağlantı işini yapamamaları daha da üzdü 118 lira faturam var ve ben bunu öderim yine 300 lira kullanamadığım bir internete ödedim ben kötü olduğunu değil biraz daha çaba harcamalarını istiyorum 8 gündür bir ankastre kutu bağlantısını yapamadı tt ekipleri başvuruyu gönderdim diyen nejla k. hanımın yolladığını bile artık sanmıyorum çarşamba günü öncelik talep etti diye mesaj etti nejla hanım şu varki çarşamba günü gelen biri kabloları yanlış bağlamışlar dedi tt ekiplerinden biri ben bunu anlayamıyorum bu kadarmı yetersizlik var.

1 Beğeni

TT ekipleri DSL ucunu bırakmadılar mı? Yoksa TurkNet ekipleri mi gelecekti?

Bİlmiyorum ama bir ekip gelmiş ve yanlış bağlamış öyle dendi sonrasında birileri dha gelip bağlaycaklar demiş ben evde olsam ne döndüğünü anlardım ama değilim. 10 undan bugune kadar bağlanamadı malesef ve vae alt yapı işlemleri tamamlanmasına rağmen ankastre bağlanmadığından vae alt yapısında değilim ve hala 1 mbs hız alıyorum ne kadar fatura çıktıysa ödedim hala fatura var ödicem ama bu olan beni çok üzüyor.

1 Beğeni

Ankastrede yeni etiketli bir uç bırakılmış mı kontrol ettiniz mi? Etmediniz ise edebilir misiniz? Üzerinde sizin isminiz yazan kablolar boşta mı bakar mısınız?

evde değilim demiştim diğer mesajta hiç bilmiyorum pazartesi görüceğiz artık.

1 Beğeni