Türknet Aktivasyonu Hk

Merhabalar tekrardan arkadaşlar baya aktif oldum bu aralar neyse şuanda online işlemlerde bağlantı işlemlerinize başladık aşamasındayım TurkNet’in verdiği VDSL kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzün’e girince interneti kullanabiliyorum yani şuan aktivasyon olmuş mu anlamadım çünkü bir diğer sağlayıcı bir TurkNet arasında geçiş yapabiliyorum şuan??

Aktivasyon tamamlandığında mesaj yoluyla kullanıcı adı ve şifre size iletilecektir.

Şuanda online işlemden modem şifre biligisi kısmından ulaşarak girdim ve internet var.

Aktivasyon için ekip gelmiyor mu normalde modem kurulumu için ben başka operatörden geçiş yaptım.

Hayır hazırda bir İnternet bağlantın varsa ekip gelmiyor sadece kullanıcı adı ve şifreyi modeme sen giriyorsun. Herhangi bir İnternet bağlantın klmasaudo ekip gelip kurulum yapacaktı ve kurulum ücreti alacaklardı

Tamam aktivasyon olmuş o zaman peki diğer sağlayıcı neden kapatmadı hala erişimi onu anlamadım normal mi bu geçişte

Bir önceki yazı diğer sağlayıcıda iken şuan Türknetten yazıyorum.

Değerlerim iyi mi bu arada farklı konu açıp da atabilirim.

• 71817 / 7718 kbit/s
  • Gürültü seviyesi7.9 / 7.6 dB
  • Sinyal gücü seviyesi14.5 / 8.4 dBm
  • Sinyal zayıflaması12.3 / 28.9 dB
  • İndirme69.1 Mbit/s
  • Yükleme1.16 Mbit/s
  • Alınan2.03 Gbayt
  • Gönderilen61.9 Mbayt

Önceki operatörde bağınızın kopması için portunuzun da değişmesi lazım. TT kullanırken hattı dondurup SO kullanmaya başlamıştım. VDSL altyapısı gelince klasik Turkcell kafası " sen istiyor yüksek hız , verecek çok para" dediklerinde TurkNet’e başvuru yapmıştım. Hat taşıma işlemleri tamamlanıncaya kadar her 2 hattı da kullanabilliyordum. Fakat port taşındıktan sonra SO modeme erişemediği için arıza kaydı açamıyorlardı.

Yani şuan normal değil mi

Ne normal mi ? (20 karakter)

Şu an TurkNet size fatura yazmaya başladı aktivasyon bitmiş, anlattıklarınıza göre artık TurkNet abonesi durumundasınız. Hat değerlerinize göre modeminiz alabileceği maksimum hızı almış durumda. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:.

2 Beğeni

Teşekkürler cevapladığınız için.

2 Beğeni