Türknet ac51 kopma biktim

Bu değerler ile crc yükselrek kopuyor DSL ayarlardan denileni yaptım gene aynı bu değerler normal mi kopmalara musait mi bu arada türk telekom santrali evin önünde cat 6 kablo çekili telekom santralde çalışma yapıyor ama bize etkisi olur mu bilmiyorum

Değerler oldukça güzel sorun yaşamamanız gerekiyor. 2 saat te 48 crc almışsınız bu değer de güzel. Şimdi eğer türk telekom dolapta işlem yapıyorsa kablolara dokunduklarında crc nin artması çok normal ya da kopması. İnternet gittiğinde gözlemleyin bakalım dolapta işlem yapan biri varmı.

1.1.2.3_790 firmware yükledim System Vendor ID (w used greatest stack depth: 13372 bytes left) böyle bir yazı geldi anlamı nedir bilen varmı ?

İlk mesajımdaki resimdeki ara yüzle sonraki resimdeki değerler ne anlama geliyor

sana aticagim ayari yap crc. duscegini umuyorum kardesim

teşekkürler inşalalh olur deneyelim

tamam aticam.kardesim

Ayrıca Line Attenuation : 3.3 gözükmekte bu normal mi ?

Kardeşim kusura bakma ama şakamısın sen şu değerlerle foruma yazıyorsun

Çok mu kötü veya iyi yalınız o hız değerlerine aldanma sürekli kopmalar var bu 16 mb da aynı 35mb 100mb iken de ya modem çok kötü yada bizi aldatıyorlar, bu arada santral binanın önünde ve cat6 kablo çekili

dedigim ayarlari yapmani istiyorum paylastim ordab yapabilir.ve sonucu soylemeni rica ediyorum kardesim

Bahse konu ayarlar nerde nasıl ulaşacağım

asus ac modem.ayari yazmisim forumda bak

İlgin için teşekkürler fakat daha da kötü oldu crc hızlı yükseldi fabrika ayarları daha iyi gene 20 saat bazen daha fazla kopmadan çalışıyor önerilen tüm denemeleri zaten yaptım anladığım kadarıyla bu ASUS modemler çöplük başka markaya bakacağız bu arada beta DSL-AC51_v9.1.2.3_928 buldum ilerde denerim.

snr 12 de 4 den 8 kadar deneyin ama 8 iyi olcaktir

Evet hat değerleri de yeterli seviyedeyken 4db zorlamak anlamsız. SNR en az 8 db de kalmalı

modem eger 24 saat ortalama dayaniyorsa yonetim kisminda yeniden baslatma zamanlayici ac.reboot atsin her gece.keenetice gecmeden once oyle cozdum ben sorunu broadcom dslam vardi ondada crc ucuyordu

DLA açık olsun varsayılan değerlerde stabil olsun

sen kararlılık ayarını devre dışı bırak benim hattım çok kötü berbat olduğu halde 1 haftadır bu ayarlarla harika kullanıyorum denemeni öneririm

keenetice memnunmusunuz ASU modemde çok kötü

keeneticden memnun degilim cok memnunum.kopma yok .crc cok cok az .wireless laptop ile en uzak odada tam kapasite (evden eve degisir) yazilimivcok iyi