Türk Telekom, TurkNet'lilere neden bu kadar sallamaz davranıyor(vae kullanıcısıyım)

3 gün önce TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’den destek kaydı açtık ankastre ve port hızları ölçümü yapılsın diye alt tarafı gelip ölçecekler hâlâ bir ses yok yaşadığım yer kasaba gibi köy gibi bir yer, İstanbul gibi mega bir şehirde de yaşamıyoruz ki yani anlamıyorum biz TurkNet’li olduğumuz için yetim muamelesi görüyoruz resmen TT ekibi tarafından

Dun aksam bir ariza icin destek kaydi olusturdum TurkNet sabah 10.30da beni aradi bilgi aldi telekom ekibine is emri yolladi 11.38 de telekom ekibi kapidaydi. Yani cokta genelleme yapmamak lazim.

1 Beğeni

Merhaba, bu süreç bölgelerde ki telekom yoğunluğuna göre değişebiliyor ve kontrolleri saha dolabı veya ankastre/direk olmak üzere yapıyorlar. Maalesef, sadece TurkNet değil, diğer firmalarda da yaşanıyor bu durum tabi, bölgenizde ki Telekom ekiplerinin ne kadar işine değer verdiğine de bağlı bir durum.

yoldan her araba geçtiğinde pencereye koşuyorum paranoyak oldum beklemekten başka bir çaremiz yok gibi duruyor