Türk Telekom Sinyali verdi ama internet yok

Merhaba ben TurkNet aboneliğimi başlattıktan bi gün sonra TT ekipleri geldi kabloyu çektiler ve gittiler ondan 2 gün sonra kurulum için türknetten biri geldi. Ve TT nin sinyali vermediğini arıza kaydı oluşturacağını TT den ekip gelip sinyali vereceğini söyledi uzun bi aradan sonra TT den biri geldi ve sinyali verdi bi ışık yandı ama internet hala gelmedi ss ini atıyorum

burdada gözüktüğü gibi bu ışıklar yanıyo ama internet yok adam 5 dk sonra gelir dedi ama 1 saat oldu gelmedi. Sinyal verildi ama internet yok napmam gerekiyor bu konuda niye internet gelmedi ve buraya gelen adam bana siz niye 35mbps aldınız orası kaldırmaz o kadar hızı dedi ama türknetteki adama söylediğimde bunu hayır 35 mbps hızı çok rahat alırsınız altyapınız iyi dedi hangisi doğru söylüyor

Bu video üzerinden adımları takip ederek modem kurulumunuzu yapın.

1 Beğeni

Modem kurulumunu zaten yaptım.

TT den şöyle bi mesaj geldi. Arıza ile ilgili kontroller yapılarak çözümlenmek üzere bir üst ekibe eskale edilmiştir. Ve TurkNet en son hat değerlerimi şu şekilde paylaştı. Arıza kaydı teyit aşamasında Teknik Durum Bilgileri
Hat Fiziksel Durumu : KAPALI
Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK
NmsHızProfil : VDSL2_35M_6144
Upload Çıkış Gücü : 0.0
Download Çıkış Gücü : 0.0
Upload Kapasite Hızı : 0 kbps
Download Kapasite Hızı : 0 kbps
Upload Mevcut Hızı : 0 kbps
Download Mevcut Hızı : 0 kbps
Upload Noise Margin : 0.0 dB
Upload Attenuation : 0.0 dB
Download Noise Margin : 0.0 dB
DownloadAttenuation : 0.0 dB
acaba türknetin hat değerlerimi düzeltmesimi gerekiyor

İsterseniz kurulum kaydınıza ekiplerin kurulum yapmaya geldiğini ama hala sinyal gelmediğini ekleyin, ilgilenilecektir.

Fiziksel durum kapalı uyarısı varsa genelde Telekom ekipleri saha dolabında işlem yaparlar diye biliyorum. Kaydınız üzerinden takibini yapabilirsiniz.

Bu TT den ekip gelip kontrol sağlamadan önceki değerler kontrol sağladıktan sonraki değerleri daha iletmediler

1 Beğeni