Turk Telekom kullanırken Turknet Gigafiber de kullanabiliyor muyuz?

Merhaba, şu anda turk telekom kullanıyorum ve 5-6 ay sonra sözleşme bitiyor. Cayarsam çok fazla ücret çıkartacaklarını düşünüyorum bu yüzden hem TurkNet 'i denemek hem de turk telekom a devam etmeyi düşünüyorum. Bu mümkün müdür?

Turknetten memnun kalıp turk telekomu iptal edersem cayma bedelini faturalardan düşürmeyi kabul ederler mi yoksa bunu başvuru öncesinde mi yapmalıyım?

Ek olarak internet üzerinden başvuru mu yoksa telefonla başvuru mu daha kısa sürüyor?

Teşekkürler.

bildiğim kadarıyla daire başına 1 port veriliyor bunun için dediğin zor

kullanabililrsin…TurkNet gigafiber altyapısı farklı ttnet altapısı farklı…
ben gigafiber bağlattıktan sonra 1 ay kadar diğer iss yi kapatmadım ne olur ne olmaz diye…aynı anda 2 internet aktifti bir ay boyunca

1 Beğeni

Selamlar @Nberty, foruma hoş geldiniz :raised_back_of_hand: GigaFiber hizmeti kullanırken farklı bir sağlayıcıdan bakır altyapı üzerinden hizmet almaya devam edebilirsiniz :handshake:

Evet bu işlemi başvuru öncesinde yapmanız gerekiyor diye biliyorum.

Teşekkürler. Peki türknetin kendi vereceği modemi kabul etmeme gibi bir seçeneğimiz var mı yoksa zorunlu olarak paket içerisinde modemi de veriyorlar mı?

Modem için ücret istenmiyor zaten alıp yedekte bile tutabilirsin.

Üzerine zimmetleyip daha sonra geri istiyorlar uğraşmaya gerek yok diye düşünüyorum.