Turk telekom internet kesiyor

Dünden beri turk telekom arıyor. sürekli bize geçin şöyle kampanya yaptık. Bugunde internetimi kesiyorlar. Yaptıkları suç değil mi türknet ? Müşterine nie sahip çıkmıyorsun. Aynı durum size ilk katıldığım zamanda olmuştu ve arıza 1 ay sürmüştü. Bakın turknete bir sempati besliyorum fakat bu durumlar oldukça müşterinizi daha çok kaybedersiniz . Şuan bağlantı testinde offline gözüküyor ve sınav haftam var. Destek kaydı numaramı buraya da atıcam. 2010’da yaşamıyoruz ki internetim sürekli kesilsin . Yardımlarınızı ve uzmanlığınızı konuşturmanızı bekliyorum. Müşterinize sahip çıkın.

Destek Kaydı No :49400999

Merhaba, xDSL değerlerinizi bizimle paylaşma şansınız var mı?

Modeminize gelen kablolarda kesik veya ekleme var mı?
İç tesisatınızı daha önceden bir elektrikçiye kontrol ettirdiniz mi?

Hayir boyle bir sorun imkani yok. Ayni sorun ilk aldigimda da olmustu. Turk telekomun yaptigini düşünüyorum. Modem ulasilamayan ve sabit bir yerde.

Ayni sorun ilk turknet kullanici oldugumda ucretsiz deneme bittiği zamanda olmustu. 3 hafta uvrasmistim duzelmesi icin . Ayni sorun gene tekrarlaniyor. Dun ve bugun turk telekom bize gecin diye surekli arayarak rahatsiz ediyordu. Gecmeyecegimiz soyledikten sonra boyle bir durum olustu. Bakin ben faturami zamaninda odeyen biriyim. Verdiğim paranin karsiligini gormek istiyorum. Ne azini ne de fazlasini.

Sorunun santralden oldugu cok belli . Ben sizin uzamnliginza guvenerek buradan da iletisime gecmek istedim. Yardimlarinj bekliyorum. Sinav haftamdayim. Ve suan internetime erisemiyorum.

Modeminizin marka ve modeli nedir?
Modeminizi kapatın ve 15-20 saniye sonra tekrardan açın. TT ekibi sizin internetinizi durduk yere veya inadına kapatmaz yani illaki santralde veya iç tesisatta bir sorun var diye düşünüyorum. İnternet kablolarınızda da sorun olma var.

En az 5 kere yaptim fakat hic duzelme olmadi. O yuzden iletisime gectim.

Destek kaydını ne zaman açtınız? Destek kaydınız üzerinden size dönüş yapıldı mı?

1 Beğeni

Bot donus yapti. Turk telekoma iletildigini soyledi.

TT ekipleri kontrol edip arızanızı en kısa sürede çözümleyecektir.

Merhaba @furkankagan, öncelike yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Ben arkadaşlarıma durumu detaylı olarak kontrol edebilmeleri için iletmiştim. Sizinle bugün arayarak iletişime geçmişler ve bilgi vermişler. Gerekli tüm aksiyonları arka planda takip ediyoruz. Bir gelişme olursa size bilgi vereceğiz.

2 Beğeni