Türk Telekom Fiyat

Tür Telekom yeni zamlı fiyatları açıklamış inşallah Türknet te 100 tl ile devam eder

1 Beğeni

Gördüm.

100 105 arası oynar gibi pek bilmiyorum

1 Beğeni

Tabiki zam yapılacaktır malûm sıkıntılar var maliyetler oldukça arttı cüzi miktarda da olsa zam olucaktir ben 109.90 civarı fiyat olucagini düşünüyorum şahsen

Şu anlık bir zam durumu yok bilginize.

2 Beğeni

Evet yok ama olursa anormal bir durum olmaz anlayışla karşılarım ben

Türk Telekom Bedava İnternet Dağıtsa Yine kullanmam İşleri Güçleri Reklam yapmak başka birşey yaptıkları yok altyapılar 20-30 yıllık , reklama harcadıkları parayı altyapı için harcasalar köylere bile fiber altyapı çekerlerdi.

4 Beğeni

Merhaba, sizi çok iyi anlıyoruz, tüm endişelerinizde haklısınız aslında. :pray:

Biz TurkNet olarak sizin bize taahhüt vermenizi istemiyoruz, evet, ama böyle bir durumda size en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyatı sunmak zorundayız.:woman_shrugging: Gerçekten zorundayız. :nerd_face:İstediğiniz zaman gitme özgürlüğünüz olan bir hizmeti almaya devam etmeniz için sizi memnun etmekten başka seçeneğimiz yok. Fiyatlarımızda yılda 1 kez, enflasyon oranlarının altında değişiklik yapıyoruz sadece.

5 Beğeni

100÷8.3 = 12.048192771
sene boyunca 12 dolardan gigabit internet kullandiniz. dolar oldu 14. bircok maaliyetleri dolar.
12*14 = 168
170 lira yapmali. :wink:

Bunların hesabını bize bırakın :wink: Biz kullanıcılarımızı her zaman düşünerek hareket eder ve mutlu olmalarını sağlarız :heart_eyes:

2 Beğeni

Ya gigabit kullanmayanlar ne olacak tek gigabit olarak bakmıyacaksın olaya

Bir ekmek 3 lira olmuş bu saatten sonra minimum internet paketi 500 lira olsa umrumda olmaz. Artık keyif almaya başladım.

Türkiye’de Sabit İnternet Kullanımı Nasıl Değişiyor? - YouTube Cem beyin Ntv Ahmet Can ile röportajın dan bir video. Videonun tamamını izlemek çok hoş olsa da konuya açıklık getirecek asıl kısım 24.11 dakika da aslında veriliyor. Tahattütsüz model de genel de 1 yılda 1 zam yapıldığını ve yeni satışlara ilk önce zam sonra eski abonelere 1-2 ay sonra zam yapıldığını söylüyor. Gelecek sene içinde yaza doğru bir zam yapılabileceğini söylüyor. Haberleşme sektörünün de Türkiye’nin en düşük enflasyon oranına sahip olduğunu söylüyor. Yani gelirse en fazla 10 tl gelir diye tahmin ediyorum ama buda gelecek sene (2022) yaz aylarına doğru olacağını düşünüyorum.