Turk Telekom altyapı var fakat yok deniyor

unknown

1 yıldır Turk-Telekomdan fiber internet kullanıyorum.Taahütüm 20 aralık günü bitecek. Bir hafta önce TurkNet 'e başvurdum.Süreç TurkNet tarafından gayet güzel ilerletildi. Fakat Fiber altyapım olmasına ve 1 yıldır kullanmama rağmenTurk- telekom altyapınız yok diyor. Türk telekom inatla süreci uzatacağa benziyor. Ne yapabilirim ?

2 Beğeni

Moderatörlerden yardımcı olabilicek var mı acaba arkadaşa ?

1 Beğeni

Merhaba, abone numaranızı benimle paylaşır mısınız ? Gerekli iletimleri yapıp size yardımcı olunmasını sağlamaya çalışayım.

2 Beğeni

Merhaba. 1793769866 şu an kullandığım Turktelekom aboneliğinin numarası.

TurkNet abone numaranızı da iletmenizi rica edeceğim.

TurkNet abonelik numaram 1900494. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Furkan Bey, ben gerekli iletimleri yaptım. En kısa size dönüş yapıp, bilgi verilecektir.

Teşekkür ederim :slight_smile: .

1 Beğeni

Ben, teşekkür ederim. Iyi günler.

1 Beğeni

Mehmetcan bey merhaba. Altyapı problemim çözüldü fakat port problemi başladı. Altyapı hallolduktan sonra TurkNet yetkileleri mevcuttaki turktelekom internetimden dolayı dairemde boş port olmadığını söylediler. 28 Aralık pazartesi günü Turktelekom tarafına imza vererek internetimi kapattırdım. Şu an portun boşalmasını ve turknetten modem bağlanmasını bekliyorum. Yardımcı olma şansınız var mı ? (TurkNet abonelik numaram 1900494)

1 Beğeni

Niye iptal ettiriyosunuz hocam. Geçiş yapsaydınızya. Şimdi beklemek zorundasınız.

Turk telekom interneti telefon üstünden kurmuş hocam. Geçiş yapılamıyor dedi TurkNet.

Fiber de geçiş olmuyor bildiğim kadarıyla yeni bir abonelik başlatılacak

1 Beğeni

adam askere gitti :slight_smile:

1 Beğeni