Türk Telekom 100 Üstü paketlerini duyurdu

Türk telekom da 100 üstü paketlerini duyurdu artık TurkNet ten bir şeyler bekliyoruz.

4 Beğeni

Görmedim kusura bakma kardeş benim konuyu kapadılar buraya yazayım. Türk telekom kendi pahalıya satar rekabet kuralları gerekçesiyle, diğer firmalara daha ucuza vermesi lazım belki bir ihtimal olabilir tek fiyat, ya da biraz farkla TurkNet satışa çıkarabilir diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Ayrıca pat diye konuyu kapamanız hiç hoş değil Baran bey burada reklam yapmadık sadece soru sorduk bu paketler yeni satışa sunuldu, kaldı ki ülkece alt yapımız zaten Türk telekomun elinde reklam vs algılacak bir durum da söz konusu olamaz sansür uygulamak nedir.

1 Beğeni

Herhangi bir sansür uygulanmıyor daha önceki bu durumla ilgili açılmış konulara dikkat ederseniz gerekli açıklama yapıldı. Çalışmalar tamamlandığında duyurusu yapılacak.

2 Beğeni

Peki öyle olsun satışa çıkması fiyatların aşağı çekilmesi biraz ümitlendirdi açıkçası bize de gelir diye umarım daha da geç kalınmaz açıklama için.

Biz de o yüzden açtık konuyu ama kapıyorlar, bu yeni bir durum port fiyatları düzenlenecektir illaki rekabet kuralları gereği türk telekom zaten diğerlerinden düşük fiyata satamıyor ama tartışamıyoruz.

1 Beğeni

24 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.