Türk Net Bitmeyen sorunlar

Türk Net bana hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. Türk Telekom üzerinde ki mevcut hattımı taşımak istedim ancak bir sürü sorun çıktı. Şimdi tamam size olan başvurumu iptal edin diyorum ona da yanaşmıyorlar. Başvuruyu iptal etmiyorsanız internet hizmetimi size taşıyın diyorum bu kez de farklı bir sorunla beni baş başa bırakıyorlar. Gerçekten destek konusunda çok gerileşmiş bir sağlayıcı.

Eğer talebinizi doğru başlıklar ve kategoriler altında iletir iseniz kısa sürede çözülecektir. Öncelikle ne yapmak istiyorsunuz? Telekom dan TurkNet e geçmek mi istiyorsunuz? Bu kısımda ne gibi bir sorun yaşadınız? TurkNet internet başvurusunu iptal etmek mi istiyorsunuz? İptal işlemleri konusunda size dönüş yapılmadı? Tam olarak ne istediğinizi yazarsanız yönlendirme konusunda yardımcı olmaya çalışalım

Bu moderatörler tarafından sık sık söyleniyor, doğru kategori altında açma mevzusu. Ancak cevap bile alamıyoruz destek kayıtlarına moderatör beyler, doğru kategori olması bir şeyi değiştirmiyor ne yazık ki.

Destek kaydınıza cevap verilmediği, ilgilenilmediği konusunda şikayet oluşturmak isterseniz yine online işlem merkezi üzerinden şikayet kategorisi altında bir kayıt açıp destek alamadığınız kaydın numarasını da eklerseniz kaydınıza bakan personele bunu iletecekler ve neden cevap verilmediği konusunu soracaklardır.

Twitter üzerinden TurkNet destek hesabı ile iletişime geçmeyi denediniz mi ?