Tüm ışıklar düzgün yanıyor ancak internete giremiyorum

merhaba fifa oynarken internet bağlantımda problem yaşadım(bu sırada normal internet sitelerine giriyordu) ben de uzun uzun uğraştıktan sonra modemi resetledim. resetledikten sonra kurulum yaptım tüm ışıklar düzgün yanıyor ancak hiçbir şekilde internete giremiyorum. modem üzerinden bağlantı teşhisi yaptığımda sonuç bu *******modemi birkaç kez resetleyip kursam da değişen bir şey olmadı

1 Beğeni

Merhaba,
Modemi güncelleyin ve tekrardan kurulum gerçekleştirin. Sorun devam ederse farklı bir modemle test edin. Büyük ihtimal ip alırken sorun yaşıyorsunuz. Modemi güçten 5dk çekin sonra resetleyin kurulum yapın.

Oim kullanıcı adı ve şifrenizi kontrol edip tekrar girin o kısımda hata yapmışsısınız. Kullanıcı adınız göründüğü için görseli kaldırdırm.

şu an kafayı yiyorum gerçekten sabahtan beri yanlış yazıyormuşum. eskiden bir kağıda yazmıştım orada doğruydu telefona geçirirken data yazısını yazmamışım tekrar kağıda baktığımda doğrusunu yazdım düzeldi teşekkür ederim.

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim, iyi günlerde kullanın. :pray: :upside_down_face:

1 Beğeni

30 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.