Tt vdsl altyapısı

Merhaba 5 yıl önce fiber hattı döşendi caddelere bulunduğum ilçede fakat caddeye döşenmiş olsa bile hiçbir sokaklarda vdsl hizmeti alınmıyor adsl hizmeti alınıyor sadece ve altyapı 45 metre ileriden geçiyor bunu bizim sokağa getirmem için ne yapmam lazım sitede oturuyorum yönetici ile görüştüm imza toplanıcak bunu hızlandırma gibi Bi ihtimal varmı kaç ayda döşenir

Fiber hattı kim tarafından ne için çekildi bunu biliyor musunuz? Bazen resmi kurumlara direkt bağlantı için yapılabiliyor bu altyapı.

Normal kullanım için çekildi santalin yanindakiler kullanabiliyor 98 mbit hız veriliyor oradaki evlere arkadaşın adresine sorgulama yaptım daha dün bazı saha dolabı kurulan yerlerde kullanıyor hani seçmece karpuz gibi Bi oraya Bi oraya dağıtmışlar kutuları üç beş kişi kullansın diye 100 kişiden 5 kişi kullanıyordur yani 5 senedir

Durumu Telekom Twitter hesabına iletin mutlaka size dönüş yaparlar

Yazdım dedikleri şu
Yapılacak olan yatırımlarla birlikte sizlerede hizmet vermek istiyoruz

Tekrar tekrar yazın. Size telefon ile dönüş yapmalarını isteyin durumu anlatın

O olabilir işte yalnız benim tek başıma bu mücadelem Bi sonuç verirmi sizce hani sitede kullanıcılar olacak İnterneti fakat hiçbir yardımları yok tek başıma Bi sonuç elde edilebilirmi 45 metre Bi kablo çekilecek veya 500 metre ilerdeki saha dolabından altyapı çekilecek

Telekom un yatırımları şuan yeni fiber kablo çekmek ve yeni saha dolapları şeklinde devam ediyor. Gerekirse dilekçe ile de Telekom müdürlüğüne başvurun

1 Beğeni

Bakalım yapıp görücez

1 Beğeni