TT tarafından bitmeyen fiber dönüşümü

Merhabalar discord üzerinden yetkililer ile konuştuğumuzda buraya yönlendirildim. 19.10.2022 tarihinde TT taahhütüm bitti ve iss başvurum başladı vdsl altyapısında olduğum binamda ise fiber olduğu söylendi taşıma yerine iptal edip yeni fiber aboneliği başlatmam söylendi ve iptal edip başvuru yaptım sonrasında 12 gün kurulum olmadı 31.10.2022 tarihinde TurkNet e başvurdum ve yasal süreç doldu 2-3 gün daha geçti kurulum olmadı sonrasında vdsl e geri dönmek istedim fiber süreci uzun olduğu için bunun için 2 kere aranma aldım sizi 10 dakika sonra vdsl başvurunuzu almak için arayacağız denildi . Başvuru ekibinden arama gerçekleşmedi . Yaklaşık 1 aydır evde internetim yok adsl vdsl ne olursa geçici süreliğine bir internet bağlantısı olsun su an o bile yeterli fiber tam dönüşüm olduğunda ücretli olarak kurulumunu yaptırmaya da razıyım yardımcı olursanız sevinirim. @alperenatici Abone no :2939***

1 Beğeni

Fiber kurulum için TurkNet talepte bulunmadığı için sorun yaşıyorsunuz. Ekiplerden özel olarak türk telekom a fiber kurulum için talepte bulunmalarına ikna ederseniz sorun kısa zamanda çözülür yoksa sadece beklersiniz. Bende fiber dönüşüm bekliyordum 8 gün içinde tek bir kademe ilerleyemedik ve en sonunda temsilcimiz kendisi TT’ye talep ileterek fibere kavuşmamı sağladı 1 er gün arayla önce kablo döşediler ve ertesi gün modem getirip tak çalıştır ile kullanımıma sundular

Kabloların ucu yapılı değil kutuya da bağlanmamış sanırım TT Ekibi komple bunları bağlaması gerekiyor ama bitmeden bitmiş gösterilmiş sistem

@alperenatici şimdi tekrar görüşme sağladım başvuru ekibi ile fiber haricinde adsl yada vdsl işlemini yapamadığını sorunu ekibe bildireceğini iletti sizde yardımcı olurmusunuz dün akşam discord üzerinden siz ile görüşme sağlamıştım

Aboneliğiniz iptal edilmiş gözüküyor. Web sayfamız üzerinden yada 0850 288 8081’i TurkNet’e kayıtlı olmayan bir numaradan arayıp tekrar abonelik süreci başlatabilirsiniz.

Selamlar @MuratMuhtar37, foruma hoş geldiniz :raised_hand: Satış biriminden tarafınıza dönüş sağlandı mı?

Aboneliğim tekrar başvuru için iptal edildi tekrar başvuruda vdsl verilemediği sadece fiber verebildiği söylendi .

Aranmanız konusunda ekiplere bilgi ilettim :raised_back_of_hand: