TT Taahüt Bedeli

Arkadaşlar 1 ayım kaldı TurkNet 'e geçtim kapattırmadım interneti 1 ay için ne kadar cayma bedeli çıkar.

Tahmini olarak 200-300 TL aralığında bir mebla talep ederler. Son ayı da ödeyip aboneliğinizi kapatmak daha ekonomik olacaktır.

TurkNet diğer operatörlerden geçişlerde 1000TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyordu. Ona başvurmadınız mı?

1000₺ olan gigafiber için, normali 240₺ idi en son

TT 12 aylık taahhüt süresinin son ayında indirimsiz olarak bir bedel çıkarmıştı bana. Ben de indirimli fiyattan son ayı ödeyip aboneliğimi sonlandırmıştım. Tabi üzerinden baya zaman geçti.

Ek olarak taahhüt süreniz 24 ay ise, ilk 12 ay sonrasında cayma bedeli de çıkmıyor diye biliyorum.

Haklısınız, @CKLasT yanıtlamış eski bir başlıkta.

1 Beğeni

240 TL ödüyor 1000tl kendi altyapısına geçersen oluyor

Faturayı ödedikten sonra TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden belgeler bölümüne fesih faturasına (açık fatura) yüklemeniz gerekiyor.

317 tl var ya onu mu ödücem acaba

Cayma bedeli hesap tutarı kadardır ayda kaç tl ödüyorsan o kadar yani…

Çıkacak cayma bedeli 213₺ olarak görünen indirim miktarının gün bazlı olarak hesaplanmasıyla bulunur. Bunun yanında aktivasyon ve kurulum beledeli adı altında size kampanya olarak ücretsiz tanımlanan hizmetlerin taahüt süresine bölünerek kalan takaitleride eklenir. Son 10 - 15 gün kala 150 - 200₺ civarı cayma bedeli çıkar.

Eğer TurkNet 'e geöiş yaparsanız cayma bedelinin 240₺ye kadar olan kısmını size 6 ayda indirim olarak verir.

Davet kodu

TurkNet 'e abone olurken davet kodu kullanırsanız 6 ay boyunca indirim kazanırsınız.
Davet kodu: IUS72HD99ORX

1 Beğeni

Selamlar @niyaziuck, moderatör arkadaşlarımız ve üyelerimiz belirtmiş fakat ben de onaylayayım. Cayma bedelinizi mevcut sağlayıcınızın temsilcileri ile görüşerek öğrenebilirsiniz. GigaFiber altyapınız var ise 1000, diğer altyapınız var ise 240 TL’ye kadar cayma bedelini eşit taksitlerle faturanıza indirim olarak yansıtıyoruz. Çıkan cayma bedelini ödedikten sonra fesih faturasını Online İşlemler - TurkNet > Belgelerim > Belge Yükleme > Fesih Faturası bölümünden iletmeniz yeterli :raised_hand: