TT altyapı yok diyor, adres sorgusunda var görünüyor

Burada anlatilmak istenen nedir acaba ? Ben hiçbir şey anlamadim acaba hiç internet alamicakmiyim ?

Şuan bulunduğunuz lokasyonda büyük ihtimalle port yok. En yakın zamanda port aktif ederek bağlantılarınız sağlanacak. Yalnız bir şey sormak istiyorum evinizin yada apartmanınızın girişinde ankastre kutusu var mı?

1 Beğeni

Galiba yok hiç daha önce bağlantı olmadı daha önceden direkten alıyorduk ama baya eskiden yani alt yapıdan almadık internet

1 Beğeni

Tamam o zaman TurkNet gerekli işlemi yaparak turk telekoma iletmiştir. Tekrar olumlu olumsuz geri dönüş yapılır.

Neden bu kadar saçma işlem yapıyor bu turktelekom yan binamda var internet bende yok yan dediysem 5 saniyelik yer yani çok değişik ama turktelekom un sitesinden yada. Türknetten baktığımda alt yapı var gözüküyor

1 Beğeni

Büyük ihtimalle ekibe kblo çekmesi zor geliyor.

1 Beğeni

Sonuçta hizmet lazım değil mi alt yapısı olmayan biri 600 TL ile her ay superboxa para nasıl yetiştirebiliriz yani insanları mağdur etmekte TT nin üstüne yok

2 Beğeni

Size bağlantı yapılacak kutuda sorun olabilir (arızalı/dolu)

1 Beğeni

Hocam acil silin o fotoğrafı, bütün kişisel bilgiler var. Ekip kuruluma geldiğinde talepten vazgeçtik diyebilirsiniz. Kutu takılmadan iptal olursa bir şey değişmemiş olur tabi.

1 Beğeni