TT altyapı yok diyor, adres sorgusunda var görünüyor

Burada anlatilmak istenen nedir acaba ? Ben hiçbir şey anlamadim acaba hiç internet alamicakmiyim ?

Şuan bulunduğunuz lokasyonda büyük ihtimalle port yok. En yakın zamanda port aktif ederek bağlantılarınız sağlanacak. Yalnız bir şey sormak istiyorum evinizin yada apartmanınızın girişinde ankastre kutusu var mı?

1 Beğeni

Galiba yok hiç daha önce bağlantı olmadı daha önceden direkten alıyorduk ama baya eskiden yani alt yapıdan almadık internet

1 Beğeni

Tamam o zaman TurkNet gerekli işlemi yaparak turk telekoma iletmiştir. Tekrar olumlu olumsuz geri dönüş yapılır.

Neden bu kadar saçma işlem yapıyor bu turktelekom yan binamda var internet bende yok yan dediysem 5 saniyelik yer yani çok değişik ama turktelekom un sitesinden yada. Türknetten baktığımda alt yapı var gözüküyor

1 Beğeni

Büyük ihtimalle ekibe kblo çekmesi zor geliyor.

1 Beğeni

Sonuçta hizmet lazım değil mi alt yapısı olmayan biri 600 TL ile her ay superboxa para nasıl yetiştirebiliriz yani insanları mağdur etmekte TT nin üstüne yok

2 Beğeni

Size bağlantı yapılacak kutuda sorun olabilir (arızalı/dolu)

1 Beğeni

Hocam acil silin o fotoğrafı, bütün kişisel bilgiler var. Ekip kuruluma geldiğinde talepten vazgeçtik diyebilirsiniz. Kutu takılmadan iptal olursa bir şey değişmemiş olur tabi.

1 Beğeni

Bende de qynı şey oldu. Aktif olarak kullandığım kutuda devre arızası görünüyordu. O yüzden taşıma yapamadım. 50 mbit kullanıyorum ama altyapı bilgisi görünmüyordu. Bende ilk başvuru yaptım mecburen. Eğer bağlantı olmazsa sıkıntı olursa eski operatörümle sözleşmeyi uzatırım dedim. Sağolsun telekom ekibi özverili bir şekilde işini yaparak başka bir kutudan yeni kablo çekmiş. Bu şekilde kullanabilmiştim. Halihazırda kullandığım portu kullanamadım. Türk telekom müdürlüğüne gittim. Pazartesi ben bizzat arıcam dedi. 3 gün vardı. Üzerinden 3 pazartesi geçti.