TpLink Archer C5v

Modemlerde güncelleme için talep yollasam ip v6 açılır mı Türk Telekom modemi zte modem belki güncelleme gelmiştir

Hiç sanmıyorum, genelde kapalı kutu gibi hiç birşeyini açmıyorlar.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ben de öyle düşünmüştüm

Ben denedim TT’yi aradım Tp-linke söyle dediler orayı aradım TT’ye söyle dediler. TurkNet 'e sordum TT’ye böyle bir talep açamayız dediler. TT modemlerinde destek denen bir şey yok boşuna kürek çekmeyin yazılımı otomatik olarak TT güncelliyor keyfi çıkarda ipv6 uyumlu yazılım güncellerse anca.

1 Beğeni

Ben o dediğin şeylerin tamamını komple yaptım sonuç hiç beklediğim gibi değil ilk defa da yapmadım 3-4 defa yaptım tplink arciher c5 modemini kullandım yaptım zte aynı işlemi yaptım sonuç 0 gerçekten para verip modem almamız lazım

Tabi isterim çok iyi olur.Yardımınızı istemeden önce hangi modemi önerirsiniz ve bu değişimde verebilecekleri modemler ipv6 destekliyor mu?

TT’nin verecekleri desteklemiyor. Dışardan alacağınız ve TurkNet modemi destekliyor.

TurkNet modemi 825 lira sanırım İlk zte modem değişim deneyelim memnun kalmazsam harici modemlere yönelirim.Değişim için nasıl yardımcı olabilirsiniz

TurkNet online sisteminden - yardım merkezi - arıza - size nasıl yardımcı olabilirim - modemle ilgili destek istiyorum konularından destek açabilirsin.

1 Beğeni

Eğer yeni modem alacaksan şu videoya bakabilirsin Modem ve Router Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikler Neler? - YouTube

1 Beğeni

Keenetic kurucusunun bir konuşmasını dinlemiştim. Bu senenin sonuna doğru uygun fiyatlı wifi 6 lı modem ve routerımızı getireceğiz diyor. Ne kadar uygun olacak fiyat göreceğiz.

1 Beğeni

Şuan wifi 6 kenetech var mı fiyattan bağımsız