Tp-Link Archer C80 Modem Ayarları

Gigafiber internet kullanıyorum.Fibere geçtigimden bu yana telefon veya evdeki herhangi bir akıllı cihazdan 2 farklı Zyxel marka modeme bir türlü verimli bağlanamadım. En sonunda wifi sorunlarından bıkmış birisi olarak tplink archer c80 satın aldım. Direkt kullanıcı adı ve şifre ile bağlanamadıgımdan tplink teknik destege başvurdum ve birsürü ayar denememize rağmen yine de bağlanamadım. Tplink teknik destekteki arkadaş TurkNet’e ulaşıp ince ayarları alırsam muhtemelen sorunun çözülecegini,çünkü bu şekilde turknetin zyxel’e göre ayarlamış olabilecegini söylemişti.Bende Advanced ayarlardan deneme yanılma ile bir şekilde bağlandım internete. Ama 900down 670upload hızım 600down 670upload civarı şu anda. Ben yeni bir destek kaydı oluşturup ince ayarları ve router’ımı söylerek istedim ama belki böyle bir sorun yaşayıp bunu bilen birisine rastlarım diye de buraya yazmak istedim.
Buradaki ayarlar lazım yani.Bu ayarları ögrenmem gerektiği söylendi bana.

1 Beğeni

Kablolu bağlantıda hızınız nedir? Test ekran görüntüsü iletebilir misiniz?

3 Beğeni

650download 670upload yazmıstım

Merhaba arkadaşıma en son
C80 kurulumunu yaptırmıştım. Sizede yardımcı olabilirim. Kurulum yapamadıysanız.

Eren akradaşımın sakıncası yoksa.

Bu şekilde şekilde ve altaki sekmeler internet olarak yaparsan hepsini kaydedip .

Birde şu ayar var . Kaç mbt port hız verileceğini kendin ayarlaya biliyorsun.

1 Beğeni

benim yaptıgım ayarlar ile de aynı degerleri alıyormuşum sizin ayarlarınızı da denedim bir değişiklik olmadı maalesef. teşekkür ederim