Tip9 Kabin Geldi

Merhaba 1hafta önce kapının dibine tip9 saha kabini geldi şuanda 35mbps internet alıyorum bu kabinin aktif olması ne kadar sürer ve kaç mbps hız alırım

Kabinin aktif olma süresi hakkında bilgi almak için bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçmelisiniz. Genelde çok uzun sürmez kısa süre içinde aktif edilmektedir. Eğer hattınız bu dolaba bağlanırsa altyapı sorgulaması üzerinden sonucu öğrenebilirsiniz. Mesafe hakkında bilgim olmadığı için şu hızı alırsınız tarzında bir cevap veremiyorum.

1 Beğeni

Şöyle söyleyim arkasındaki 3.kat bizim daire

Türk Telekom müdürlüğüne nasıl ulaşabilirim türk telekomun herhangi bir müşteri hizmetlerimi yoksa her bölgenin kendine ait bir numarası varmıdır teşekkürler

Hipernet dediğimiz VDSL 2 modülasyon sistemi oluyor eğer hattın bu kabin üzerinden bağlantı alıyorsa VDSL de 100mbps e kadar hız alabilirsiniz tahmini olarak 70-80 mbps civarı da artması mümkün

kablolama temiz olursa ve bu kutuya bağlanırsan 100mbs alırsın

Aynısı benim evimin altında da var aktif oldu kabine kadar fiber büyük ihtimal kablo var resimde turuncu gordum sanki ama hız sorguladigindw herhangi Bi değişiklik yok halen 40 mpbs alıyorum 3 günde aktif oldu benimki

Her bölge için Türk Telekom Müdürlüğü bulunmaktadır ancak numara üzerinden ulaşılamıyor genelde, direkt olarak gidip görüşebilirsiniz.

2 Beğeni

Kabin ne kadar yakın kurulursa evlerin yanına okadar iyi hız alırsın . Yine bakır kabloyla gelir evlere

1 Beğeni