Telekom saha dolabında çalışırken hattımı bozmuş

Dün sabahtan beri telefon internet sinyali yoktu, babam sokaktan geçerken saha dolabının orada çalışan Türk Telekom ekibi görmüş.

Artık sabote mi ettiler yoksa benim hattı söküp yakın zamanda inşaatı biten bina için port mu ayırdılar acaba?

Sokak, bina ve saha dolabı yeni sayılır, 5-10 yıllık en fazla, 4 senedir gayet iyi bir vdsl2 bağlantısı ile bağlanıyordum.

Destek numarası 41030144

Olabilir, Telekom da port değişimleri Gayrimeşru şekil de yapanlara rastlıyoruz. Temsilci ile görüşüp bilgi verin.

Yükleme: 1612013885061.jpg…1612013884978

Zamanında telefon türk telekom internet superonline kullanıyordum. İnternet gidince telefonda arıza olmamasına rağmen Türk telekoma telefon arıza kaydi açtırıp sorunu en fazla 1 saatte hallediyodum. Hey gidi günler :smiley:

Resimler de görüldüğü gibi kablo damarları ve reglet bulunmakta belli ki bir işlem yapılmış. Dediğim gibi Turknet temsilcisi ile konu hakkın da bilgi verin durumu açıklayın.

İmha edilmesi gereken en büyük firmalardan birisi Türk Telekom’dur. Benimde saha dolabımı bozdular muhtemelen. Hala internet yok. Adam gibi elektrikçi adama müdahale hakkı verilse, o saha dolaplarının içini dışını sıfır gibi yapardı. Hızlar uçardı. Elektrikçi adamların işini iyi yaptığını söyleyebilirim peki neye dayanarak? Bize gelen elektrikçi 2016 yılında yeni eve taşındığımızda Cat6 kablo çekmişti ve hala o kabloyu kullanıyoruz. Türk Telekom olsaydı kesin o siyah kablo gelirdi.

mevzu belli oldu, benim evin arkadasındaki binanın önüne tip23 kabin koymuşlar, benim hattımı da oraya aktarmışlar. ancak doğru kabloyu doğru yere takma işini becerememişler. bugün gelince düzelttiler sonunda.