Telekom fiber altyapısı olan yerde bağlantı ücreti alınıyor mu?

Merhaba, telekom fiber altyapısından hizmet verebiliyor musunuz, ayrıca bağlantı ücreti, kurum ücreti vs bulunuyor mu telekom fiber altyapısı olan yerde. Birde telekom fiber altyapısı olan yerde ne kadar hız sunuluyor, teşekkürler

Merhaba, Türk telekom fiber alt yapısında hizmet veriliyor. Hız 100 mbt olarak veriliyor. Kurulum ücreti 600 tl : 200 × 3 olarak taksitlendiriliyor.

Modem ücreti ne kadar alınıyor, ayrıca verilen modem wifi 5 mi yoksa wifi 6 mı ? Birde evime fiber yeni çekildi, ont cihazı evin içinde, ont cihazından modeme bağlantılı, paket alınca sizden fiber modem verilip, bu bağlantı için bağlatı, kurulum ücreti alınacak mı ?

Şuan türk telekom üzerinden fiber internet kullanıyorsanız, direk geçişlerde ücret ödemiyorsunuz. Sadece Tahhütsüz internet olduğu için ön ödemeli ücret alınıyor

Sıfırdan internet alacaksanız kurulum ve ön ödeme alınıyor. Router ücretsiz şekil veriliyor. Türk telekomun elinde ne varsa o routeri veriliyor, İptal ettiğinizde modemi kargoyla geri gönderiyorsunuz.
Sadece fiber alt yapılarda geçerlidir.