Telefon Numarası Değişikliği ve İnternetin 3 gündür olmaması!

Evimde 3 gündür internet yok ve arama sağladım da 3 gündür arızanın kontrol ediliyor deniliyor ve arızamın kontrollerini ve durumunu online işlemlerden görebileceğimi ilettiler.Fakat kayıtlı telefon numaramı değiştirdiğim için ve online işlemlere girerken kod geldiği için giremiyorum.Görüşme sağladığımda online işlemlerden değiştirebileceğimi söylediler fakat değişmiyor.Müşteri temsilcileri kesinlikle yardımcı olamıyor ve kısa kesip hemen başından sağıyor.Lütfen telefon numaramı değiştirmede yardımcı olunuz.Lütfen 3.gün doldu artık evime internet gelsin!

Bu konuda size @EFG yardımcı olacaktır. Kendisine özel mesaj ile müşteri bilgilerinizi iletin.

Özel mesaj atamadım.Lütfen kendisi benim ile iletişime geçebilir mi ?

@EFG Lütfen özel mesaj atabilir misiniz? Platformunuzda mesaj atmayı bulamadım.Ciddi anlamda 4.günle girdim ve internet hala yok çok sıkıcı durum.

Twitter üzerinden TurkNet Destek hesabına yazın Dm üzerinden iletişim bilginizi güncellemek istediğinizi belirtin.

1 Beğeni

Telefon numaramı değiştirmek istiyorum. Hiç bir şekilde online halledemiyorum. Sms eski hattıma gidiyor. Lütfen numaramı değiştirebilir misiniz?

Selamlar @semanur, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.