Tekrar Dslam kilidine takıldım

Hattım daki dsm kılıfını kaldırmıştık 100 mbsp alıyordum şayet bugüne kadar saat 17.00 civarı internet gitti desteğe yazdım 19.20 gibi geldi şimdi mailimi baktığım zaman 75mbs hızınız bulunmaktadır yazıyor fakat benim hattım 100 mbsp desktekliyor bu sorunumu çöxülmesini eşli haline gelmesini istiyorum İnternet’imin

Merhaba snr düşürdüğünüz zaman hızınız aynı kalıyor ise dslam kilidine takılmış olabilir. Online İşlem Merkezinden Destek kaydı açarak Temsilciye, hattıma uygulanan DSLAM kilidinin kaldırılmasını talep ediyorum diye belirtin. Paketiniz 75Mbps ise destek kaydı açarak paket değişikliği isteyebilirsiniz.

1 Beğeni

Paketimi 100 mbsp çıkarmıştım 1 ay önce dsm kilidini kaldırmışlardı bu dsm kilidi yeniden mi devreye girdi şuan anlamadım

Dslam kilidine tekrardan takılmış olabilirsiniz. Destek kaydı açarak durumu izah edip tekrardan Dslam kilidimin kaldırılmasını rica ediyorum derseniz yapılması gerekeni yapacaklardır.

DSLAM kilidinin kaldırılmasını talep ediyorum diye yazdım bakalım sabah ola hayrola saolın teşekkürler olumlu veya olumsuz sonuç olursam konu altına yazacağım

1 Beğeni

Hızım gece 100mbsp olarak güncellendi sorunum düzeldi. Teşekkürler TurkNet ailesi

1 Beğeni

Sorunun düzelmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni