Teknik bilgilerde hzın sürekli değiişmesi

ya son zamanlarda sizdede oldumu bılmıyorum fakat sürekli hızlarla oynuyorlar

hattımın dsl değerleri sürekli değişiyor eskiden teknık bılgılerde baktığımda hep 34.99 download gorurdum 2.5 aydır sureklı değişiyor 18-22 -12 falan modemım asus ac51

Online işlem merkezi üzerinden teknik bilgiler kısmının ekran görüntüsünü ve modem arayüzünden hat değerlerini paylaşır mısınız

![nm|690x439] )

bu modemde dsl ayarlarında yapabileceğim en iyi ayarlar ne olmalı suanda 50 mb paketi kullanıyorum hatta değerler bunlar

İç tesisat kontrolü yapın zayıflama aşırı derecede fazla.

1 Beğeni

Öncelikle modemin firmware ini 2 önceki firmware e geri yükleyin. İç tesisat kontrolü yapın spliter varsa onu söküp modemi direkt olarak bağlayın. Size ayarların stabil olduğu ekran görüntüsünü atacağım

1 Beğeni

Değerleri bu şekilde yapın. Ama iç tesisat ile birlikte eski yazılımı yüklemeyi unutmayın

söylediklerinizi yaptım fakat olmadı hız daha da düştü , iç tesisatta sorunyok turknetten gelen arkadaşlar baktı 3 defa hat değerleri çok iyi diyorlar telekomda aynı şeyi söylüyor farklı modemde denedim olmuyor bırturlu geçen destekten 3 gun önce söylediler devre değişecek sızın 2 gun ıcınde 3 gun oldu bısey oldugu yok arayın dıyoruz aramıyorlarda uzaktan eğitimde başlicak kaldık böyle ortada BİDE MODEMDE İNTERNET IŞI SADECE SOLUK YANIYOR BI ANLAMI VARMI MODEM DAHA 2 AYLIK

Soluk yanmasının bir fonksiyonu veya farklı bir anlamı yok LED geride kalmıştır. Stable modunda hız düşer fakat bağlantı sabittir. Devre değişikliği işlemini bekleyin.

Ya yapmıyorlar 4 gün olucak yarınla sadece kandırıyorlar 2.5 aydır 2 güne yapılacak dendi değişen hiçbirşey yok
Sizin söylediklerinizi yaptım fakat aynı 1 saat teknik bilgilerde ne hız gözüküyorsa giriyorum 1 saat geçiyor hızım 0.56 ya falan düşüyor takdir edersinizki bu hızlada hiçbirşey olmuyor sürekli saat de bir kapatıp açıyorum

Yani şöyle anlatayım hızım 14 ya 1 saat güzel giriyor sonra durup dururken 0.56 ya düşüyor download
Upload da hiç dorun olmuyor

hızınız 0,56 ya düşünce modem arayüzünden hat değerleri kısmında ki crc hata sayısına bakın eğer yüksek ise bu yüzden hız düşümü oluyordur. kararlılık ayarını yükselterek snr yi yükseltip crc hatalarını azaltabilirsiniz.

Ama bu rezillik değilmi iç tesisatda sorun yok modemde sorun yok çözmek kimin işi daha

Crc hata sayım 1 saatte 400000 falan oluyor

bir yerlerde bi kaçak var. ama sizin iç tesisatta, ama telekomun altyapısında. sinyali etkileyen dış etkenler var.

İç tesisatı iki ekip geldi bi TurkNet bi telekom hiçbişry yok değerler süper diyorlar ama aldığım hizmet bu

@ModeratriX internet ışığının soluk yanması internet kötü olduğuymuş öğrendim sizlerinde varsa aklınızda olsun

İlgisi bile yok kim salladıysa iyi sallamış.

3 Beğeni

Merhaba, bu konunun aydınlatılması için isterseniz öncelikle Online İşlem Merkezi üzerinden bir kayıt oluşturun. Tüm değerleriniz kontrol edilsin ve size teknik destek personelleri net bir cevabı versin. İsterseniz sorun tam anlamıyla çözülene kadar kaydınızı takip edin ve detaylarını kaydın içerisine ekleyin. Sonuca kesinlikle ulaşırsınız.