Tek Pakete Geçişte Hız Düşüşü

Merhaba, arkadaşlarımla konuşurken konu temmuzda gelecek tek pakete gelmişti. Bende daha geçmeyi denemediğimi söyledim. Ardından yaklaşık 30dk önce geçiş yaptım ve hızım 16mbps’ye düştü. Normalde 75mbps Özgür iletişim paketini kullanıyordum. Ancak 99.90tllik tek pakete geçtiğimde hızım düştü ve düzelmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

geceleri yüksek paketler görünmüyor gündüz deneyin

1 Beğeni

Geçiş yaptığınız paket ismi nedir?

Kontrol ettim zaten tek paket olarak Özgür İletişim - 16 gözüküyordu. Tek gözüken paket diye bende ona geçtim odur diye düşünerek. Ondan dolayı mı öyle olmuş?

Özgür İletişim 16 paketinde maksimum 16 Mbps hız alırsınız. Destek Kaydı açarak temsilciye 100 paketine geçmek istediğinizi belirtirseniz alabileceğiniz en yüksek hızı alırsınız.

Sabah 9-10 gibi tekrar kontrol edeyim o halde

Modem üzerinden hat değerlerinizi atın ve kontrol edelim. Sorunun nereden kaynaklığında söyleyelim.

Tamamdır çok teşekkür ederim. Şimdi yazıyorum anca sabaha falan çözülür haliyle demi?

Benim paket seçimi hatamdan dolayı kaynaklanan bi durum söz konusuymuş teşekkür ediyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim, gün içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

1 Beğeni

Buradan Özgür İletişim 100 paketine geçmek istiyorum diye kayıt açarsanız Network ekibiniz yardımcı olacaktır.
Keyifli kullanımlar dilerim,

1 Beğeni

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim şimdi destek kaydını açtım. İlerleyen saatlerde çözüme ulaştığında gerekirse burayı da güncellerim :slight_smile:

2 Beğeni

Önemli değil. Gün içinde Network ekibiniz yardımcı olacaktır. Paket geçişiniz sonrası Hat değerlerinizi attıktan sonra DSLIM kilidi vb olursa @Baran gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. :slight_smile:

2 Beğeni

Okey tamamdır o tarz durumlarla ilgili bir şey olursa en kötü buradan tekrardan konunun devamına yazarım :slight_smile:

2 Beğeni